Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem azt kapod az új munkahe...

Ha nem azt kapod az új munkahelytől amire számítottál mit tehetsz?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyemen egy olyan munkakörben dolgozom ami számomra nem a pénz miatt hanem az irányultsága miatt szinte álmom volt. Kevesebb a pénz mint korábbi munkahelyemen, 2hetente van csak 2szabadnapom de imádom csinálni.Munkatársaimat nagyon szeretem, kivétel persze a főnökséget ami gondolom sehol sem meglepő, DE!. Ketten vagyunk ugyanabban a munkakörben a cégnél. A közvetlen munkatársam kb 2éve van itt, tapasztaltabb illetve több rutinja van. Ennek okán a munka látványosabb és érdekesebb részét, ami egyben szórakoztatóbb és rengeteg tanulási lehetőséget nyújt 95%ban ő csinálja. Ha szabadságon van akkor ha nincs ló jó a szamár is alapon én csinálhatom amit ő szokott, természetesen bizonytalanabb formában hiszen még ki sem ismerem magamat a munkaterületen (már volt ebből sóhajtozás is az egyik főnök által). Így nekem marad a "csicska" "maradék" elvégzendő munka azaz adminisztrálás nameg takarítás holott ezek is mindkettőnk dolga lenne hisz ugyanannyit dolgozunk ugyanannyi pénzért.Szeretnék fejlődni szeretném ha énis csinálhatnám a munka komolyabb részét, hogy fontosnak érezhessem magamat és legyen az elvégzett munkám elismerésre méltó. Szerintetek hogyan változtassak? Mivel próbálkozzak? Vagy álljak tova?

2018. okt. 24. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

*hisz ugyanannyit dolgozunk ugyanannyi pénzért.


Akkor ez nem egy jó munkahely, ahol egy tapasztalt, gyakorlott embert anyagilag egy szinten tartanak mint egy totális kezdő, tapasztalatlan embert.


Minden helyen bárhová mész, mindig az ember, ha csak nem a valakinek a valakije, alulról kezdi. De te már most lázadsz. Ami ha észrevehető, akkor esélyes, hogy úgy is viszonyulsz a másik ember felé, hogy az inkább távol marad tőled, mint sem odahívna magához, és apró léptékkel húzna bele a munkába , mindig kicsit több ismeret, és kicsit több gyakorlásra való ösztönzéssel.

2018. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

1+ A lázadozás az semmire nem visz, viszont ha alázatos vagy a munkával, előbb útóbb emelkedsz. Ez törvény.


Változnod kéne.

2018. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok totálisan kezdő sem teljesen tapasztalatlan. A lényeg kedves uram/hölgyeem nem esett le. Adott egy munkakör 2ember részére. A munkafeladatok kellemetlen és felemelő részei aránytalanul oszlanak meg a 2 munkatárs közt. Nem lázad senki, hanem 4nap van a próbaidőből, és érdekelne ki mit javasol, esetleg járt-e már hasonló cipőben. Azért köszi
2018. okt. 24. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak kedvencek, akik dominálnak...Nem sokat tudsz tenni szerintem.
2018. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!