Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi erről a véleményetek, két...

Mi erről a véleményetek, két kolléganőről van szó?

Figyelt kérdés

A nővérem munkahelyére jött egy romáiából települt csaj most lett kolléganője és mentem a nővérem elé mert mentünk boltba aztán pont cigiztek azt közbe beszélgettek a román csaj közölte hogy mekkorát sózott a nővérem fenekére, mert nem fogadott szót neki. Az meg mondta hogy igen még mindig sajog a p.csám. Én meg megkérdeztem a nővéremtől hogy te csak úgy hagytad? Azt mondta hogy ő meg jól seggberúgta, erre a kolléganője mondta hogy csak akart de nem jött neki össze neki, kicsit még húztam volna a lábát és seggre ült volna. Az én seggem nem játék...

A nővérem meg csak hallgatott.


Én azt se tudtam mit mondjak a nővéremről tudni kell hogy elég harcias és domináns csaj. Ti hogy reagáltatok volna a helyemben? Vagyis mire gondolnátok, hogy lehet hogy amikor a harcias nővéretek a rangidős így viselkedik egy új kolléganőjével?



2018. okt. 26. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
47%

Én nem lennék büszke ha a testvérem azt mesélné, hogy valaki a fenekére húzott és ő fenékbe próbálta rúgni - nem azért, hogy miért nem tudta fenékbe rúgni, hanem, hogy miért kell lesüllyedni a szintjére...


Két barát között, akik gyorsan megtalálják a köz9ös hangot, van, hogy kissé "agresszív" a közösen eltöltött idő és ezzel ugratják egymást - de azért, ha valaki poénból csak úgy a semmiből ráhúzna a fenekemre a munkahelyen, hiába az "öri-barim", húznék a HR-re jelenteni.

2018. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!