Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Saját pancsolt pálinkát...

Saját pancsolt pálinkát árulni a munkahelyen mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról hogy egy munkatárs a munkahelyén saját maga által összepancsolt pálinkát árul (már annak aki hajlandó megvenni.... én nem...) és még el is mondja hozzá hogy ő ezzel semmit se keres, mert bekerülési áron adja.

És ezt ugye el is hisszük persze.

Jövedéki termék illegális kereskedelmével foglalkozik a munkahelyén.


Mondjuk engem speciel nem is érdekelne én úgyse kérek belőle ha ingyen adná se, csak amikor elsüti hogy „hát én ezen nem keresek“ akkor durran az agyam.


2018. febr. 11. 15:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért durran el az agyad? Bántja a becsületed? Mondd meg neki halál őszintén.
2018. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%
Ha minőségi pálinkát árul vennék tőle, nyilván keres rajta, de sokkal olcsóbb mintha boltba veszed és ha ért hozzá tud nagyon minőségi lenni, neki is jó, neked is.
2018. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen "ügyeskedőtől" akkor se kéne ha inygen adná az meg hogy nettó hülyének nézve még el is magyarázza hogy hát nem keress rajta... persze.
2018. febr. 11. 16:28
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha főnök nem szól akkor nincs semmi.


Volt nekem egy hely ott a fickó tojást árult, azzal kereskedett, meg volt neki ugye a munkahely, ahova bejárt.

2018. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
a pancsolt az azt jelentené, hogy valami csalás van az előállítással. de ha jól értem ez rendes pálinka csak ő főzi.
2018. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

" hogy valami csalás van az előállítással."


HOgy az előállítással mi csalás van azt én nem tudom de azt igen hogy az eladáshoz a NAVnak lenne egy két szava.

2018. febr. 11. 19:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Add már meg a számát légyszi.

Itt Bp-n nem lehet házipálinkához jutni, a két kezem összetenném azért, ha ilyen munkatársam lenne, aki házhoz jön vele.

És ha keres vele, akkor mi van? Nálunk a kolléganők avonos újságokkal zaklatnak (nem, nem egyszer adnak egy katalógust... konstans b-szogatnak, hogy vegyél tőlük szarokat), és ők keresnek is rajta. Munkatársad meg jó cuccot árul, és nem is cseszeget, ahogy olvasom. Inkább igyál te is, lenyugtat.

2018. febr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Remélem egyszer megbüntet a rendőr, mikor nem a zebrán mész át, Mr. Törvény.
2018. febr. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Akkor se kéne tőle semmi ha inygen adná.
2018. febr. 12. 08:03
 10/26 A kérdező kommentje:

"és ők keresnek is rajta"ű


És ők is azt mondják hogy nem keresnek rajta semmit és tkp szívjóságból csinálják? Hm?

2018. febr. 12. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!