Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg munkaerő hiány lenne?

Tényleg munkaerő hiány lenne?

Figyelt kérdés
Bölcsészként végeztem, következésképpen nyilván nem infós és mérnöki állásokat pályázom meg, angolul beszélek, több éves köziges tapasztalatom van, adatrögzítői, meg banki ügyintézői állásokra küldtem el a jelentkezésemet, mellette még könyvesbolti eladónak, de nem nagyon jeleznek vissza.
2018. okt. 26. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
33%
Persze hogy nem. D. Bölcsész kell a francnak. Kőműves, meg ács kell. Nem a történelmi filozófusok.
2018. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Csak bizonyos szakmákban van hiány.

Én se találok munkahelyet pedig keresek.

2018. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, mert ha nő vagy, és 40-45 éven felül vagy akkor ne is várd, hogy bárki jelentkezzen.
2018. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
20%
A Mekiben keresnek pultost.
2018. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Gyári segédmunkában hiány van.
2018. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok, férfi.

Hát, igen, én is gondoltam már, hogy valami értelmesebb dolgot kéne tanulnom, mert szerettem a bölcsészkarra járni, ment is, de a szép emlékekből még bőven éhen fogok haéni, ha így megy. :D

2018. okt. 26. 18:12
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet diplomásként is operátornak menni.... de nyilván nem vagy rákényszerülve....
2018. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most egyébként úgy néz ki, hogy lesz melóm, mondjuk nem éppen diplomás munka, dehát ugye a szükség nagy úr, én meg amúgy sem vagyok különösebben válogatós az élet semmilyen területén. Csak furcsállom, hogy annyira írják és mondják, hogy itt nincs ember, ott nincs ember, ehhez képest az elküldött cirka 80 pályázatomból 2, azaz kettő interjúra hívtak be.
2018. okt. 26. 18:17
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
NE haragudj, de ennyire buta vagy? Ha INFORMATIKUSTBÓL hiány van, akkor egy BÖLCSÉSZT nem vesznek fel helyette, és ha BÖLCSÉSZEKBÖL sok van, akkor NINCS ilyen munkahely, belölük NINCS hiány!
2018. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Na, ácsi, kisember, velem te ne kiabálj.

A leírásomban olvashattad, hogy nem olyan helyekre pályázom, amelyekhez nincs meg a végzettségem. Viszont gondoltam, hogy a szolgáltató szektort is érintheti ez a probléma, értsd, banki ügyintézőből (pultban ülő), adminisztrátorból van adott esetben hiány, és gondoltam, hogy akkor ezeket a pozikat pályázom meg.

2018. okt. 26. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!