Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek vesznek 5-10...

Milyen emberek vesznek 5-10 vagy több milliós autókat? Úgy értem mivel foglalkoznak, és legfőképp hogyan kerültek abba a pozícióba?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 15:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ, én személy szerint mindenkinek zöld kezet adtam s várok további válaszokat.
2018. okt. 27. 17:57
 12/21 anonim ***** válasza:
Kaptam. Felléptem egy cég több rendezvényén. Viszonylag jó kapcsolat alakult ki a főnöke, és köztem (de semmi bzulás) ezért adott egy autót amivel hazajöhettem Magyarországra, de már nem kellett visszaadni 6 millót ért akkor kábé. Most már jóval kevesebbet, de még mindig jó.
2018. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Vállalkozók közül tudok olyat aki takarító céget vezet, két Porsche-ja van, a másik szépség szalonokat üzemeltet a városban, neki egy pár éves hatos bmw-je van.

Építőipari cég van még errefelé, az idősebb embernek csak egy 2016os Q7-es audija van, amit mindenesként használ.


Alkalmazottként nem igazán lehet 10-30 milliós autókat venni, mert mire oda jut addigra kell hogy legyen egy szintén ilyen értékű háza, ugyanis akinek láttam az ingatlanját ott szintén érződik hogy az utolsó virágcserép is drága.

Külföldön már informatikusként is elég jó kocsikat lehet venni, hisz nem ugyanannyit keres az ember mint itthon, és az áfa sem 27%

2018. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Milyen havi keresetből jön ez ki? Mennyi egy 5-10+ milliós autó fenntartási költsége?
2018. okt. 27. 19:02
 15/21 anonim ***** válasza:
Tudok olyan tűzépről ahol 15 fővel már ki tudott termelni több sportkocsit (50 millás) is
2018. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vállalkozásom van. Nem szeretném elmondani, hogy milyen területen, de nem sarki közértes vagyok. Nekem azért van drága autóm, mert amikor elkezdtem nyári munkán suli mellett kőművesként dolgozni, már akkor álmom volt egy olyan típusú autó. Azóta is nagy "szerelem". Először nyilván egy alsóbb kategóriás márkát választottam és abban sem csalódtam. Amikor jobban ment a szekér, akkor beleugrottam egy tizenmilliós típusba. Leraktam az önerőt és részletre vettem. A részletet röhögve tudom fizetni havonta, egyben már nem biztos, hogy bevállaltam volna mert annak megéreztem volna a hiányát.


Hogy kerültem ebbe a pozícióba...legaluról kezdtem. Egy évtizedig voltam mások csicskája aprópénzért és 12 órákat dolgoztam, amivel sosem jutottam 1-ről a 2-re. Viszont ezalatt az idő alatt úgy kitanultam a szakmát és akkora "hírnévre" tettem szert, hogy kaptam megkereséseket felsőbb pozíciókba amiket elvállaltam több pénzért. Így a feleségem teljes jövedelmét és az enyémnek a felét félre tudtuk tenni, amivel elindítottunk egy saját vállalkozást. Ő intézi a papírmunkát, az ügyintézést én meg a szakmai részeket.


Nyilván valahol irigykedtem azokra akik beleszülettek ebbe vagy csak mázlijuk volt. De most legalább lelkiismeret furdalás nélkül élvezhetem, mert keményen megdolgoztam érte. Most is keményen dolgozom/dolgozunk, de már legalább nem másokat gazdagítok, hanem magunkért teszem.

2018. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért vedd figyelembe azt is, hogy az 5-10milliós kategóriába tökéletesen belefér egy egyszerű, mezei Skoda Octavia is, felszereltségtől függően. Ez egy teljesen hétköznapi autó, pláne fehérben :) , és egy kedvező konstrukciójú hitelre egy "egyszerű", ámde normálisan fizetett alkalmazott is megengedheti magának...
2018. okt. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
10-20 milliósat kellett volna kérdeznem?:)) Le vagyok maradva. Igaz egymillió Ft ma már egy közmunkás éves jövedelme. Mátyás királynak is évente egymillió Ft volt a jövedelme, úgyhogy elmondhatjuk, hogy közmunkások annyit keresnek mint egy király.
2018. okt. 28. 02:11
 19/21 anonim ***** válasza:

Fekete panz, tudod mennyien lopnak és csalnak a világon??!!

Biztos nem kétkezi munkával kereste meg az autó ill ház arat sem.

2018. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
az biztos, de a szellemi munka még nem csalás
2018. okt. 28. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!