Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok a tènyezők, amik...

Mik azok a tènyezők, amik miatt szeretik az emberek a munkahelyüket? Saját példátokból kiindulva, ti miért szeretitek? 23/F

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb az, milyen közösségben dolgozol, elvégre több aktív időt töltesz velük, mint otthon, ha teljes állásban vagy, csak ez után jön az, mivel foglalkozol (szereted-e, amit csinálsz), a hab a tortán a rugalmas vagy teljesen kötetlen munkaidő, és ha mindezt még meg is fizetik, ráadásul egy olyan cégnél van ez a csomag egyben, aminél látod, hogy a következő tíz évben felfelé ível, mert olyan piacba tenyereltek bele, amire mindig lesz kereslet, akkor abszolút nyert ügyed van.
2018. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Elsősorban aza fontos, hogy szeresd amit csinálsz. Ha olyan munkakörben dolgozol amit szeretsz csinálni akkor az már egy plusz. A másik nagyon fontos a közösség. Ha jó munkatársaid vannak akkor nem kell szorongani feszengeni hanem felszabadultan érzed magad ami ami pozitív hatással lehet a magánéletedre és a teljesítményedre is. Aztán lehet a helyszín. Ez mindenkinél változó. Valaki egy irodában érzi jól magát valaki a szabadban. Aztán van még a felettes/főnök. Ha a főnököd együttműködő, kedves, elismerő akkor te is nyugodtabban és több beleadással kezdesz neki a munkának. Nekem ezek a tényezők a legfontosabbak. Szép napot!
2018. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálunk alapból ember hiány van a cégnél, így egyedül kell 2-3 embernyi munkát elvégeznem. Mindezek mellett rám sóznak olyan lóti-futi feladatokat is, amik csak az időt veszik ez a fontos feladataimtól.


Mindezek mellett nem kapom 2-3 ember fizetését, még a sajátomat sem emelték, pedig be volt ígérve. Céges autó is be volt ígérve, azt sem kaptam meg. Bezzeg ha én nem végeztem el egy feladatot akkor jött a szöveg, hogy amit ígérünk azt meg kell csinálni...hát remek.


Mindezek mellett azt látom, hogy a felettesem akinek a munkáját gyakorlatilag elvégzem folyamatosan lakásokat, autókat, egyebeket nézeget, meg azt, mikor menjen nyaralni. Vagy jöttek a céghez új emberek, tipikusan olyanok, akik a jó dumájukkal elvonják a figyelmet arról, hogy szinte semmit nem csinálnak. És viccesnek érzem, hogy ugyanannyit keres egy kezdő, akinek az alapokat is 5-ször magyarázzák el, mint én, aki önállóan sokkal nagyobb döntéseket kell meghozzak.


És akkor ott vannak az igazi rosszindulatú, szemét munkatársak. Akiknek nincs jobb dolga, mint a másikat leszólni. Folyamatosan megy az egymás fúrása, klikkesedés. Ha másik klikkbe tartozol akkor simán kiutálnak csak azért mert XY-al dolgozol.


Olyan is megesett, hogy szabadságomat nem akarta a felettesem kiadni, mert hogy indul az új projekt. Pedig előtte megbeszéltük, hogy majd az előző projekt után elmegyek.

2018. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ja, azt olvastam miért nem szeretik :D


De akkor az előbbiekből kiindulva:


- Ne kelljen több ember munkáját végeznem.

- Ha már több ember munkáját végzem, akkor legyen ennek megfelelően kiemelkedő bérezésem.

- Ha elvárják, hogy lojális legyek a céghez, akkor a cég is nyújtson számomra valamit.

- Ha ígérnek valamit akkor tartsák be. Vagy ne áltassanak.

- Elvárom, hogy emberhez méltóan viselkedjenek velem.

- Ne úgy tegyen a cég, mintha ők tennének szívességet, hogy náluk dolgozhatok, mert nem így van.


Ezek meglennének egész jól ellennék.

2018. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Számomra a legfontosabb, hogy szeretem a munkám és lehetőségem van folyamatosan fejlődni, tanulni, előrelépni, ráadásul folyamatosan elismerik a munkám. A munkahelyem rugalmas, lehet otthonról dolgozni a világ bármelyik pontjáról, minden szempontból korrektül bánnak velünk, jó fejek a munkatársaim és a főnökeim is, ami szintén nagyon fontos. Hozzáadott bónusz az ingyenes étkeztetés, az, hogy nincs dresscode, van játékszoba, csomó fajta üdítő, kávé, gyümölcs és nasi, amivel ellátnak minket, de önmagában ez nem lenne elég ahhoz, hogy jól érezzem magam.
2018. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Röviden nézve:

- Szeressem amit csinálok.

- Legyen kihívás, fejlődési lehetőség.

- Legyen előrelépési lehetőségem, "karriert" tudjak építeni.

- Legyen megfelelő bérezésem.

- Legyen jó a hangulat.

- Legyen igazi közösség, hasonlóan mint egy kis család. Ha már velük vagy 8-10+ órákat.

2018. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

- Jó közösség - ez megvan

- Ne legyen hajtás ill néha belefér - nagyrészt megvan

- Legyen jó, szerethető a munka, a feladat maga - ez abszolút nincs meg

- Munkaidő: felesleges egy egyórás ebédszünet, nem szükséges a pénteki rövidebb nap a többi rovására és minél korábbra szeretnék menni, akár már reggel 7-re, reggeli ember vagyok. Abszolút álmom a rugalmas munkarend. - munkaidőnk pocsék, de lehetne rosszabb is

- Elhelyezkedés: zöld, nyugis környék, utazás max 30-45 perc, plusz pont, ha metrómentes, még egy plusz, ha átszállásmentes - helyileg ennél jobb helyen már nem is lehetne az irodaház, ennek örömére most nemsokára költözünk -.-

- legyen fél nap szabadság - most ez nincs

- engedjék el a ledolgozós szombatokat - dehogy engedik :D


Apróbb dolgok:

- ne elhasznált levegőben kelljen ülni

- a légkondi hatása legyen érezhető nyáron

- normális méretű konyha

2018. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Én annyit várnék el (még ezeket se kapom meg) hogy



- a fizetés a szerződéses időben 10-én legyen és ne akkor amikor épp van (15 20 25 vagy amikor)

- ne legyenek kamu lenyúlások a bérből (károkozás -5000-milyen károkozás?? kuss és károkozás !! A főnök mondta)

- ne úgy beszéljenek az emberrel hogy"ez van nem tetszik majd elmész"

- ne legyek kiírva tudtom nélkül szabira úgy hogy közben be vagyok rendelve melózni

- túlórapénzt ne nyeljék be egy az egyben

- ne dolgozzon ott a főnök összes rokona kamu papír állásban horror pénzért úgy hogy be se járnak

- ne legyenek olyan csókosok akik bármit megtehetnek zéró következménnyel


szóval kb ezeket várnám el.

egyiket se kaptam meg soha és nem is fogom-

2018. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ja igen, a legfontosabbat kihagytam.


Személy szerint marhára örülnék, ha nem a minimálbéres bejelentés menne, hanem amit kapok, azzal lennék bejelentve is. Akkor legalább fixen tudnék felvenni lakáshitelt.

2018. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
55%

Jó fej a főnök.

Jó fejek a kollégák.

Szabad kezet kapok a munkában, úgy csinálom ahogy nekem tetszik csak kész legyen.

Bizonyos határokon belül én döntök hogy mikor és hol szeretnék dolgozni.

Nem kell könyörögni a szabiért, ha menni akarok akkor beírom hogy elmentem és kész.

Nincs dresszkód, furák a ruháim, színes a hajam és ki vagyok varrva de ez az égvilágon senkit sem izgat.

2018. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!