Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esti tagozatos diákként van...

Esti tagozatos diákként van olyan diákszövetkezet akik kiközvetítenek dolgozni?

Figyelt kérdés
Eddig sajnos amelyiknél érdeklődtem ők csak nappali tagozatos diákot alkalmaznak. Nem is értem őszintén ezt, tekintve hogy nekem heti három nap este 5-től van órám, így akár 4-6 órában is tudnék dolgozni a lakóhelyem közelében, míg egy nappalis diák jobban az iskolai idejéhez van kötve. Vidéken lakom, bár vannak a környéken nagyobb városok (Cegléd, Monor, Jászberény pl) amiket könnyen meg tudnék közelíteni, de sajnos egyáltalán nem találok munkát, max teljes állásban, ami pedig nem fér bele, mert jelenleg az esti suli mellett az egyetemi felvételimre készülök.

2018. okt. 31. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nem nincsen. Az esti tagozat nem számít olyan tanulóijogviszonynak amivel a szövetkezetek foglalkoznak. Mert többnyire aki estin van, az dolgozik mellette. Lényegében erre találták ki.
2018. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen iskolaszövetkezet! Jogszabály írja elő, hogy csak nappalis diákok végezhetnek a szövetkezetben munkát.
2018. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. okt. 31. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Hulyeseg ez az esti tagozat, en jartam esti gimibe es 12 orakor kezdodott a tanitas. Az mellett megis hogy lehetne dolgozni??
2018. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincsen,csak nappali tagozatos diákként végezhetsz diákmunkát.
2018. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz esetleg részmunkaidős àllásokkal.
2018. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én már leérettségiztem tavaly, csak nem vettek fel egyetemre. Így most járok esti képzésre, hogy valamit mégis tanuljak addig meg ne itthon unatkozzak, és amellett készülök a felvételire. És 5-kor kezdődik a tanítás nem délben, hiába, hogy nálatok úgy volt. :D

Részmunkaidős is jó lenne csak sajnos eddig mindenhonnan vagy lecsúsztam a jelentkezéssel, vagy nem kellett nekik munkaerő, azért is írtam a kérdést. :)

2018. okt. 31. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs erre lehetőség. Viszont akinek van felnőttekkel foglalkozó része ott egyszerűsített foglalkoztatásban tudsz dolgozni.
2018. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!