Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék olyan munkát...

Hogyan tudnék olyan munkát találni, ami pontosan passzol a szellemi és fizikai képességeimhez, ugyanakkor szórakoztat is, nem kényszerből végzem?

Figyelt kérdés
a mostani, egyhangú logisztikai irodai tevékenységem kiábrándító
2018. nov. 3. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarországon? Engedd el...
2018. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos jelenleg kényszer munkahelyek vannak, lehet nem ebben az országban hanem máshol is.


Szórakoztat?


Akkor menjél el moziba munka után.


Én legalábbis pénzért dolgozom, ha az ember szórakozni akar akkor azt munka után inkább.

2018. nov. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Van akit az szórakoztat hogy süthet, az a pék szórakozhat munka közben, nem?
2018. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés ember van, aki imádja a munkáját, de nekem a szakács ismerősöm szereti amit csinál, és szórakoztatja is, pedig 31 napból 28-at dolgozik 2 munkahelyen.

Egyébként menj el pályaválasztási tanácsadóhoz, ő tid segíteni. Vagy gondolkozz el, hogy mi az ami tényleg érdekel, szereted és elmélyülnél benne olyan szinten, hogy abban is dolgozz. Sajnos én is pályát tévesztettem, de hamarosan már válthatok, addig marad a szenvedés, és a mindennapi undor.

Tedd fel a kérdést magadnak, hogy mi a hobbid? Mi érdekelne? Fizikai vagy irodai munka? Könnyű vagy nehéz fizikai munka? Faipar, vagy építőipar, vagy közlekedés, vagy egyéb? Esetleg informatika vagy elektrotechnika. Reál vagy humán beállítottságú voltál annak idején?

Ezek mind segíthetnek.

2018. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!