Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehet egyszerre 2 bejelentett...

Lehet egyszerre 2 bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, bizonyos feltételekkel.
2018. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És milyen feltételei vannak?
2018. nov. 5. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Például ne legyen a két cég konkurense egymásnak. Képes legyél mindkét munkakört ellátni úgy, hogy mindkét munkába munkavégzésre alkalmas állapotban tudj megjelenni, szóval ha a két munkahely miatt te kimerülsz, akkor döntés elé állíthatnak.


Nekem van egy bejárós főállásom teljes munkaidővel, meg egy távmunkám megbízási szerződéssel, mindkettő bejelentett.

2018. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet simán, a páromnak van főállása és egy másik, ami felér egy főállással. Egyik 12 órás, a másik 10 órás. Senkit nem érdekel, hogy egyikben végez és megy át a másikba kezdeni. Nekem is volt úgy két munkahelyem, kezdtem egyikben 12 órával, onnan át másikba, ott 24 óra és vissza az elsőbe újabb 12 óra melóra. A kérdés, te mit birsz.
2018. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet. A régit tájékoztatni kell arról, hogy lesz új, és ha gazdasági érdeke kívánja, meg is tilthatja (ha, ahogy írták, pl a konkurenciához mennél). Ez amúgy jó eséllyel a munkaszerződésedben is benne van, valahol a vége felé.
2018. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!