Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van, aki évek óta alkalmi...

Van, aki évek óta alkalmi munkákból él? Hogy viselitek lelkileg?

Figyelt kérdés
Én már sajnos évek óta így vagyok, óriási lyuk van az önéletrajzomban is. Középiskolát és egyetemet végeztem, utóbbi elég kemény suli volt, de így utólag azt érzem, kár volt hajtanom...

2018. nov. 7. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Milyen nemű?


Családod támogat-e szükség esetén megfelelő módon?


Párkapcsolat? Élettárs? Házasság? Gyermek/gyermekek?


Lakókörnyék (kb. helyszín)? (Budapest, Pest Megye, Nagyváros, Kisváros, Nagyközség, Kisközség, stb.)

2018. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
41F vagyok, egyedülálló, nincs barátnőm és gyerekeim. (Szeretnék majd, de csak ha stabil egzisztenciám lesz.) Községben élek, de megyeszékhely közelében. Szülők támogatnak, de igyekszem amit csak tudok saját magam fizetni.
2018. nov. 7. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 3-4 éves időszak a 2008-as "válszág" idején és utána. Iszonyat megterhelő volt lelkileg. Mindent elvállaltam a kerti munkától az utcaseprésig csak, hogy meg tudjak élni. Összeszorul a gyomrom, ha eszembe jut.

Közben szereztem még egy szakmát levelezőn és nagy nehezen sikerült elhelyezkednem egy normális cégnél. Remélem soha nem jön vissza az az időszak...

2018. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom, s bár a szakmámban dolgoztam továbbra is, de vállalkozóként, innen-onnan szerezve a munkákat. Mivel sajnos nem csilliókat kerestem így (csak hogy ne a sztereotip „vállalkozóra” asszociáljatok), amellett, hogy rosszul viseltem a pénzek beérkezésének hektikusságát, az időbeosztásom is katasztrófa volt, időnként semmi, majd éjszakákba nyúlóan és hétvégente is csak munka… szóval rosszul viseltem én is.
2018. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Valóban, ha valaki egy cégnél tud dolgozni, az azért kiszámíthatóbb jövedelmet jelent.
2018. nov. 7. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

1-es válaszoló vagyok.


Meg tudlak érteni, hogy nem könnyű elviselni ezt a helyzetet! Én felsőfokú végzettségre törekedtem - még nincs diploma, DE NEM ADOM FEL A REMÉNYT, HOGY EGYSZER SIKERÜL!


Beteg hozzátartozó ápolása mellett többféle önkéntes munkát vállaltam el. (Egy ilyen alkalommal találtam meg Életem Párját is...)


Üdv: 44/N

2018. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!