Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári melósok, nálatok dolgozn...

Gyári melósok, nálatok dolgoznak nem jóképű férfiak?

Figyelt kérdés
Szeretnék bizonyságot nyerni, hogy vesznek-e/vettek-e fel nálatok gyári munkára nem jóképű férfiakat.
2018. nov. 7. 19:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#9-es, mert szerinted a gyárban dolgozó többi 20 - 30 - 40 - 50 - ki tudja mennyi férfi közül valószínűleg mindenki bejött neki? Ne röhögtess már. Sehogy sem tudsz egy gyárnyi különböző embert úgy összezárni, hogy mindegyik tetsszen 1 embernek, akkor sem, hogyha szándékosan erre játszanál.


Szóval ezt a hülyeséget felejtsd már el vagy kezeltesd az agybajodat.

2018. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
Lehúztam diákként 8 évet gyárakban és kb. olyan arányban fordultak elő a jó-és rosszképű férfiak, mint bárhol az utcán.
2018. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
11, Valami agyműtétet javasolsz, vagy mit csináljak?
2018. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

De cuki ez ... emberek, akiket gyári robotmunkára és árufeltöltőnek SE vettek fel, "kiscsajnak" nevezik a főiskolát végzett nőket.


Akik KIZÁRÓLAG azért nem vetették fel őket, mert nem jóképűek.


Ez a legszarabb, legpronyóbb ótvar, amit a gyakorin olvasgattam valaha is. Szánalmasak vagytok.

2018. nov. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
Hol írtam, hogy nem vettek, fel vagy egyáltalán, hogy jelentkeztem? Attól, hogy diplomájuk van nehogy már hasra kéne, hogy essek, nekem is van na és? De attól még látom, hogy nem éppen vannak a helyzet magaslatán nálunk se.
2018. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: minmum, hogy megadod a KÖTELEZŐ tiszteletet a szakmailag megfellő végzettséggel rendelkező emberi lénynek, pubi. És nem "kiscsaj".

Akkor te meg pubi vagy.

2018. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%
Biztos vették a diplomajukat ennyi ésszel, vagy lecumiztak a tanarokat, kis libak. Senkik.
2018. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha diplomája van, akkor bármit megtehet? Nevetséges ez a kultusz a nők körül, ami itt a gyakorin megy.
2018. nov. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

18

Nem nőkultusz az, hogy idejön egy rakásnagyarcú, kiskeresetű melós, és diplomás, azaz nálánál sokkal többet tanult nőket k.urváz meg libáz, és emiatt helyreraknak benneteket.


Az a nevetséges, hogy kevesebbet tettél le az asztalra, de megpróbálsz felfelé köpködni. Ám az arcodra hullik vissza.


17

Ez minősíthetetlen.

2018. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Megint te? És még válaszolgatsz is magadnak?
2018. nov. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!