Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hatékonyabb a...

Szerintetek hatékonyabb a munka egy munkahelyen, ahol nők és férfiak együtt dolgoznak?

Figyelt kérdés
Vagy az egynemű munkahelyeken megy jobban a munka? Vagy a csak férfi munkahelyek a leghatékonyabbak? Mit gondoltok?

2018. aug. 11. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Teljességgel mindegy.
2018. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát én nőként nem tudnám elviselni, hogy csak nőkkel dolgozzam együtt. Rettenet. Szerintem a vegyes társaság lehet a legjobb. Az hogy jobban megy e a munka.... Hát, passz.
2018. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nőkkel nehéz együtt dolgozni, főleg ha megjött nekik. Vagy ha épp szakított vagy összeveszett a pasijával akkor is megáll náluk az élet.
2018. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem jó a vegyes társaság. Ott elkezdődik nagyon hamar a kavarás férfiak a nőkkel,a munkaidő nagy része flörtölés lesz,aztán féltékenykedések ,összejátszások ,hisztéria.A csak női társaság sem jó,mert ott áskálódás megy és nem tudnak kompromisszumosan egy feladatra koncentrálni együttes erővel. Legjobb ha csak férfiak vannak,ők össze tudnak dolgozni.
2018. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem jobb a nemek tekintetében vegyes munkahely, nem kell feltétlenül egyenlő arányban lennie a két nemnek.

Egyébként mostanában az időjárás amúgy is rányomja a bélyegét a teljesítményre.

2018. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nőként én női munkatársakkal vagyok hatékonyabb. Olyankor nyugodt vagyok, tőlük könnyebben kérek segítséget, és komolyan vesznek.

Férfiakkal ez nincs meg.

2018. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem a nemek határozzák meg a hatékonyabb munkát, hanem az emberek minősége, intelligenciája, feleőségvállalása. Hogy akkor is melózzanak becsületesen,a munkájukért felelőséget érezve, megbízhatóan, ha nem áll felettük senki.
2018. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Én az egyénekben hiszek. Ha alkalmas emberek vannak beválogatva akik megfelelőek és akarnak is dolgozni akkor mindegy a nemük vagy a megoszlásuk, menni fog a munka.

Ha ellenkező a helyzet akkor a nemek aránya is teljesen mindegy, nem fog menni az egész.

2018. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az alapbeállítottságtól is függ. Nyilván jobb a vegyes felállás, mert senki sem érezné jól magát egy állandó, tesztoszteronnal túlfűtött férfiak "közösségében" dolgozni. Ugyanez érvényes egy nőkkel teli "macskaharcművészeti" központban sem.

Egy dologgal viszont egy vezető, HR-es sem foglalkozik: a ge×i munkatársak mindenhol vannak, akiket nem a főnök tesz ki, hanem a kollégák b×atnak ki. Ez viszont gáz.

Hol a vezető szerepe?

2018. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En szivesebben dolgozom egyutt ferfiakkal nokent, de egyebkent tok mindegy, szemelyfuggo. Alapbol jobban kijovok a ferfiakkal munkahelyen kivul is, de nyilvan vannak a munkahelyen is olyan ferfiak, akiket kerulok, ha lehet, es nehany no is van, akikkel szivesen dolgozom egyutt.
2018. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!