Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a Lidl interjún azt mondták...

Ha a Lidl interjún azt mondták, egy héten belül vissza jeleznek, de már 2-3 óra múlva hívtak, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Ennyire kevés a jelentkező, ilyen rosszak, vagy ennyire szimpatikusnak találtak volna?

Semmilyen kereskedelmi végzettségem nincs, és csak egy 3 hónapos munkatapasztalatom van.


2018. nov. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy az általad felsorolt 3 indok együtt.

Persze az sem mindegy, hogy az ország melyik területén van ez az üzlet munkaerőhiány szempontjából.


Én a helyedben elfogadnám. Ha másnak nem is, újabb tapasztalatnak jó. Próbaidő ott is van.


Egyébként általában a céggel nincs gond, befolyásoló tényező, ami a légkört elronthatja inkább a közvetlen kollégák miatt lehetséges. A pénzért meg kell dolgozni rendesen (mint általában a kereskedelmi szektorban) főleg így ünnepek környékén.

2018. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesten, a Király utcában van.
2018. nov. 7. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem sima mázli, pont kellett nekik ember.

Amúgy a Lidl nemzetközi cég, alapelv náluk, hogy nem azt nézik, hogy az ember fiatal/öreg, fekete/fehér, gazdag/szegény stb.

2018. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogadd el persze, nem tudhatod, hogy mi vár rád, és hogy mennyire fogod bírni.


VISZONT


Én pont dolgoztam Lidl-ben. Szóval én tudom , hogy mire kell számítanod. Nagy különbség nincs az üzletek között, ami viszont nagy hátrány , hogy az üzletek versengenek egymással, ami téged annyiban érint rosszul, hogy ha kevesen vagytok, hogy kevés emberrel kell ugyan azt megcsinálni, amit egy másik üzletnek akár kétszer annyian.. És így már mindjárt más a helyzet. Persze az üzletvezetőnek ez kifejezetten jó pont, mivel a teljesítmény növekszik. Én pont ilyen helyzetben léptem be. Ne várj mellette sok szabadidőt. Nem tudom hány órába vettek fel, de ne aggódj, mert sokkal többet fogsz. Ha viszont jó vezetőid lesznek, akkor tűrhető lesz a légkör, ha nem, akkor maga lesz a pokol. Nekem szerencsére a egy alpári nő volt.. a mottója az volt: "Egy dolgozó akkor lesz jó, ha ütöd vágod és ha kibírja, akkor nagyon jó munkaerő lesz belőle".. Ezt egy lebaszása után mondta nekem, mikor már érezte, hogy messzire ment, ez volt a magyarázat arra, hogy miért viselkedett úgy... Kapni fogsz egy kis könyvet , hogy hogyan kell viselkedni a munkatársakkal.. Na azt tépd szét és dobd ki a kukába, mert maximum akkor lesz érvényes ha a revizor, vagy a területi vezető feletted áll... Mondanom sem kell, hogy én egy szívatása után rögtön felmondtam... Ne lepődj meg, ha üzletenként mindig új emberek dolgoznak, nem véletlenül.. Szóval ha valahová behívtak azon kívül, akkor oda is menj el.. Ha nincs tapasztalatod, ugródeszkának jó, de nem éri meg rommá tenni magadat.. Én inkább visszaültem az iskolapadba, mint hogy hasonló helyen kelljen lennem.

2018. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha van egyéb kérdésed, akkor nyugodtan tedd meg, bármire szívesen válaszolok. :)
2018. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy 2 vagy 3 óra múlva megtudtam, azokat amiket fent leírtál.
2018. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!