Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lidl állásinterjú hogy zajlik?

Lidl állásinterjú hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán megyek lidl állásinterjúra, de elképzelésem sincs hogy zajlik egy ilyen. :D Tavaly érettségiztem, van egy nyelvvizsgám, csak az egyetemre nem vettek még fel ezért ezt az egy évet szeretném valamivel kitölteni meg egy kis pénzt keresni. Mire számítsak? Elvileg 6 órában foglalkoztatnának, és nem igazán megoldható számomra a túlóra. (vagyis nem sűrűn) Valaki aki volt már hasonlón megosztaná a tapasztalatait?



2018. nov. 5. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvvizsgát tagadd le, meg azt is, hogy valaha megfordult a fejedben, hogy egyetemre menj! Ha megkérdik miért akarsz ott dolgozni, akkor mondd azt, hogy közel van a lakhelyedhez! Ha megkérdik mik a jövőbeli terveid, akkor az a lényeg, hogy lássák ott akarsz maradni, ahol laksz és semmi motiváció nincs benned előrelépésre. Bármilyen műszakbeosztás megfelel neked.
2018. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam én is egy állásinterjún, közvetítőnél, ott az Aldihoz kerestek embert.

Az interjúztató srác mondta nekem is, hogy a diploma+nyelvvizsga kombóval nem valószínű, hogy felvennének, de ha nagyon szeretném azt az állást, akkor talán be tud juttatni.

Szóval igen, hallgass az elsőre. Ilyen munkára nem ambíciózus, képzett embereket keresnek, főleg nem olyat, aki 1 év múlva valószínűleg le is lép. Bár sokszor mondják, hogy munkaerő hiány van, azért az ilyen munkakörökre van bőségesen jelentkező is.

2018. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!