Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy döntöttem, hogy belekezdte...

Úgy döntöttem, hogy belekezdtek egy férfi szakmába fiatal nőként! Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Elkötelezett vagyok, és dolgoztam már ebben, imádtam. Egy "egyszerű" építőipar szakmunkáról lenne szó, jövőre fogom elkezdeni, felnőtt, esti képzésen. Valószínűleg heti maximum 3 napot kell majd bejárnom, és csak férfiakkal leszek. Ki fognak engem nézni onnan? Szivatni fognak a férfiak? Mire számíthatok ez ügyben?

Az iskola ahova ez előtt jártam, ott a fiúk még 18-20 évesen azon vihogtak, hogy büfögtek, kész ovis csoport volt. És eleve egy férfi szakmán végeztem, onnan is mindig kinéztek és szivattak a szakmai tanárok is, meg az osztálytársak is, mert lány vagyok.

Felnőtt képzésen, már érett gondolkodású felnőtt férfiakkal leszek, akik nem fognak azon vihogni, hogy egy nő férfi szakmát tanul, vagy felejtsem el ezt a gondolatot?


2018. nov. 8. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá .. sok sikert ;)

Németországban élünk , itt senki nem rökönyödik meg egy pl festő vagy lift szerelő nőn . ;)

2018. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak, sőt, örülni fognak , hogy egy nő is van ott... Amúgy megtudhatom, hogy milyen szakmára gondoltál?:D
2018. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki fog hullani a farktollad
2018. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

OKJ-s képzésen 30 főből 2-en voltunk lányok. Nem tipikus férmi szakma, de mégis. Felnőttek voltak, 40 felettiek is. Én 25.

Őszintén? Volt, hogy nekem kellett kimennem óra kzepén, annyira elkapott a röhögőgörcs, mert egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire gyerekek tudnak lenni a pasik, ha nagy tömegben vannak együtt!

2018. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A pasik sose nőnek fel! Köszönöm a vàlaszokat, mèg jöhetnek.
2018. nov. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!