Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor hívhatom őket?

Ilyenkor hívhatom őket?

Figyelt kérdés
Felhívtak egy cégtől kedden, ahova jelentkeztem állásra, hogy tetszik nekik az önéletrajzom, egy bő negyedórát beszéltünk, majd azzal bontottuk a vonalat, hogy a napokban még keresnek, hogy időpontot egyeztessünk a személyes interjúra. Azóta nem kerestek, e-mailt sem írtak. Megér egy telefont vagy inkább már hagyjam? Előre is köszönöm a segítségeteket!
2018. nov. 11. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hétfőn hívd fel őket.
2018. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét még semmi. Majd ha 3-4 hét múlva sem jelentkeznek, akkor. Általában a majd jelentkezek 2 hetet szokott takarni,ha nem adnak meg intervallumot. Nem tudom milyen munkahelyről van szó, de lehet, hogy jelentkeztek 50-60- an, az nem egy napos elfoglaltság, hogy végig hívogassanak mindenkit. Amúgy az sem mindegy, hogy volt e megadva jelentkezési határidő az állásnál. Ez amúgy nem úgy megy, hogy kedden felhívnak, majd 3 nap múlva megkapod az állást. Az nagyon ritka. Valahol egy hónap is lehet, mire visszajeleznek.
2018. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is arra gondoltam, hogy várok egy kicsit holnap, aztán ha nem jelentkeznek , olyan 2-fél 3 körül felhívom őket. Szép napot!
2018. nov. 11. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A párom arra a bizonyos hívásra 2 hónapot is várt...
2018. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tipikus :D


Ha érdekel a meló akkor hívd fel őket, ha annyira nem érdekel akkor keress más cégeket.


Ha ennyire sötétek és pancserek, hogy megígérik hogy keresnek, és akkor mi van elfelejtették?


Röhej amúgy, ezeken mindig nevetek, nekem is volt pár ilyen, elmentem interjúra, 1 órás volt, majd mondja az ember hogy keresni fognak, mondom ok. Valamelyik ilyen 2-3 éve volt.

2018. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2-re válaszolva: irodai adatrögzítői munka, nem egy nagy kaland. Cirka 1 hónappal ezelőtt küldtem nekik CV-t, majd ehét kedden felhívtak (lsd. a leírást).


A jelenlegi fizumhoz képest szűk 10 ezerrel kapnék többet nettóban, de szívesebben dolgoznék ott.


Köszi a többieknek is a válaszokat!

2018. nov. 11. 11:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Holnap hívd őket.

Te sem örülnél egy vasárnapi céges hívásnak.

2018. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!