Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináltok/csináltatok az...

Mit csináltok/csináltatok az idő alatt amikor munkanélküliek vagytok/voltatok? Hogy viselitek/viseltétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 20éves lány vagyok és 8 hónapja munkanélküli. Estire járok mellette, de ez egy napom a hétből, mellette vezetek és nyelvet tanulok, illetve ellátók az otthoni teendőket,de nagyon nehezen viselem a helyzetet.


Több interjún voltam már, semmi nem jött össze, állásbörze, munkaügyi,munkatanácsadás, megjelentem mindenhol , érdeklődtem ismerősöknél,de semmi.


Kezdek kikészülni és tiszta stressz vagyok és ideg, hogy sehova sem kellek, lassan kezdem úgy érezni feleslegesen pályázok meg állásokat .


Ti hogy viseltétek / viselitek a helyzetet?


2018. nov. 11. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész oda ahol több lehetőség van?


Nyilván olyan országrészben laksz ahol alig van munkalehetőség, meg ami van keveset fizet.


Hozzánk sokan jönnek ilyen helyekről hogy dolgozni tudjanak, szálláson laknak ami nekik nem kerül pénzbe, csak a kajájukat kell megvenniük.


Én ezt meggondolnám a helyedben, lehet hogy pocsék érzés otthagyni a családot, barátokat, de valamit valamiért. Nyilván ameddig estin tanulsz megértem hogy ez is odaköt, de egyrészt halaszthatod, másrészt ahova mész ott is van erre lehetőség.

Ha tényleg ennyire akarsz dolgozni akkor próbáld meg ezt hogy oda mész ahol van munka.

A barátnőm is tavaly Dél alföldről jött ide dolgozni, és szálláson lakott. Most már nálam lakik, havonta egyszer amikor szabad hétvégénk van akkor leutazunk a családjához.

2018. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem is északi, keleti régióban lakom, hanem Vas megyében. Sok az állás, de a jelentkező is, még ilyen irodai , érettségihez kötött állásokra is.

Asszisztens OKJ-m van egyébként.

2018. nov. 11. 13:30
 3/3 anonim válasza:
Tanuld a nyelvet, és költözz el magyarországról minnél elöbb.
2019. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!