Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy pályát tévesztettetek? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

2018. júl. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Módosítottam.
2018. júl. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hajaj. Évekig kóvályogtam, mint gólyahír a levegőben. Ezt-azt még tanultam, különféle képzésekre jártam. És egy különös dolog történt - a szálak valahogy mégis összefutottak, rátaláltam az utamra, és mostanra úgy érzem, egyik tanulmány és munka sem volt felesleges.
2018. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Persze, hogy volt. Ez a problémakör elég sokakat érint ám...


Én személy szerint a középiskolába való jelentkezést b..sztam el. Bár nem oda mentem, ahová kellett volna, de még így is lehetett volna jó vége ennek a történetnek. De nem lett. Mert azon a szakon, amire jelentkeztem, olyan szinten nem vették komolyan a képzést, hogy négy év alatt gyakorlatilag semmit nem lehetett felmutatni az itt elvégzett tanulmányok után szakmai téren.


Vagy az OKJ szerinti képzésre megyek majd, ha már így jött ki a lépés, vagy pedig olyan munkát választok, ahol segítik a betanítást és a szükséges képzések megszerzését. (Vagy éppen olyanba, ahová nem kell szakképzettség, de erre nem sok esély van, hogy ebbe az irányba fordulok, mert az ilyen helyeken kevesebb az előrejutási lehetőség. A megrekedés pedig egy ördögi kör...)

2018. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy vendéglátóipari középiskolába jelentkeztem, mert azt hittem cukrász szerernék lenni. Nyárigyakorlatok alkalmával rájöttem, hogy nem akarok életem végéig napi kb, 13 órát robotolni, szóval érettségi után BGE-re mentem, remélem jól döntöttem.
2018. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pihentem fél évet és gondolkoztam.
2018. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg is ilyen helyzetben vagyok. 1000-el gondolkodom, mit tehetnék, mit változtassak magamon, és próbálok tanulni.
2018. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, ezért évente-kétévente váltok. Olyankor kb. fél évig azt érzem, hogy végre megtaláltam azt, ami nekem való, majd rájövök, hogy az új munkámhoz ugyanúgy nem értek, mint az előzőhöz és megpróbálom megszokni. Mikorra ez éppen sikerülne, jön valami átszervezés, aminek köszönhetően vagy háromszor annyi munka szakad a nyakamba, mint addig, vagy az élhető műszakbeosztásból folyamatos 12 órás hányadék lesz, aztán kereshetek újra normális állást.
2018. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Módosítottam.
2018. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!