Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik hétvégi adminisztráció...

Létezik hétvégi adminisztrációs munka? Keresek egy ideje, de nem találok, lehet rossz helyen nézelődök.

Figyelt kérdés

Szeretném a fizetésem kiegészíteni, mivel jelenleg éppen elég a hónapban. Nem nagyon költök plusz dolgokra, és az embernek azért van szükséglete +ruha +pihenés évente egyszer akár kisebb is. De nem tudok félre tenni a jelenlegi magad albérleti árak miatt. :( Elkeserítő, hogy nincs tartalékom.


A jelenlegi munkám is admininisztrációs (pénz, HR, beosztás, statisztikák, kimutatások, szerződések ellenőrzése, futározás stb.), és olyat keresek amit itthon eltudok hétvégén vagy akár hétköznap is este végezni. Előző munkahelyemen üzletvezető pozícióban dolgoztam, előtte irodavezetői.


Értelmes is vagyok ügyes okos, gyorsan tanuló. A jelenlegi munkahelyemen is többrétű feladatom van. Lehet rám számítani lojális is vagyok. :)



2017. nov. 7. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
Nem létezik
2017. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!