Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit változtatnál meg annál a...

Mit változtatnál meg annál a cégnél, ahol dolgozol?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ki mit változtatna meg a cégnél ahol dolgozik?

Mitől éreznéd magad jobban, megbecsültebbnek?



2018. nov. 20. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mindent.
2018. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Nagyon jó munkahelyem van. Szeretem!
2018. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A műszakrendet. A 120 órás műszakok mellett semmire sincs ideje az embernek, ki sem piheni magát rendesen, a pihenőnapokon pedig próbálja utolérni magát azzal, amit a 8 órás "boldog békeidőkben" munka előtt vagy után el tudott végezni otthon.
2018. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
120 a f***om, írni sem tudok. 12 órásak csak a műszakok, az kellene még, hogy 120 órát nyomjunk le egyben. :-)
2018. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ahol dolgoztam, ott szinte minden dolgozó vissza szerette volna államosítani a gyárat. Mert akkor minden jó volt mindenkinek. Ma meg senkinek se jó, legfeljebb az élősködő német tulajdonosnak.
2018. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Első, kifejtenéd?

Második, mesélnél róla, mitől olyan szuper a munkahelyed?


Igazából olyasmire gondoltam, hogy pl. céges telefon, tréningek, képzések, home office lehetőség, lehetne nagyobb rend az irodában, ilyesmi apróbb dolgok.

2018. nov. 20. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Attól olyan szuper, hogy egy kis vendéglátóhely, ahol pultos vagyok. De valójában üzletvezetőként funkcionálok, mert a főnökeim szabad kezet adnak nekem. Viszonylag rendes a vendégkör, kiszámítható a beosztás. Keveset dolgozom. Havi 131 órát. Mellette sulizom. A fizetésemből jól kijövök, semmiféle anyagi problémám nincsen, pedig 18 éves vagyok. Bejelentett munka és elég nyugis.
2018. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A jelenlegit imádom; a beosztottaknál az elvárás a képességeik szerint megy - nem a zseni, hardcore dolgozó teljesítményét kell Neked is teljesítened, "mert különben egy lusta disznó volnál." Plusz fix műszak van, ami a bioritmusomnak jó.
2018. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző helyemen; a dolgozók 3 hónap kötelező 24/7 után eldönthessék, hogy ki milyen műszakban akar fixen járni - így pl nincs rákényszerítve egy inkább délutános a hajnali ötös kezdésre és nem váltakozna hetente a műszak.
2018. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irodai munka, h-p.


A munkaidő elosztása.

Hála Istennek csak fél óra az ebédidő, nem egy, de így is 9 órát rostokolunk bent h-cs. Jó, igen, a pénteki 6,5 óra kényelmes, de....

A legjobb egyébként a rugalmas munkaidő lenne, akár hatalmas törzsidővel: akár 9-15 vagy 9-16-os törzsidő is segítség lenne már.


A főnökségnek át kellene látnia, hogy milyen munkafolyamat hasznos, mi nem, mit éri meg velünk megcsináltatni, konzultálhatnának a legalacsonyabb szinttel, nem lenne hátrány.


Kicsit több dolgot automatizálhatnának.



Emelhetnék a fizetést. Ma azért a legtöbb helyen emelnek, mi bő 2 év alatt egy emelést kaptunk, bőven az átlag alatt keresünk.

Bár így is jobban, mint a diplomás közfogisok és így is legalább nincs zsebbe menős része.



Egyébként én szemtelen vagyok:

Álommelóm: rugalmas munkaidő, törzsidő alig legyen, legyen lehetőség 32 órázni is, zárt bringatároló, zuhanyzó, saját kicsi konditerem (vagy kondibérlet támogatása a közelben levő terembe), tágas terek, gépi levegőcsere, hogy legyen levegő az irodában, normális méretű konyha, állítható magasságú munkaasztalok, hogy fél-egy órácskát lehessen állva dolgozni, nagy labdák, amiken néha lehetne ülni a szék helyett, a cég hallgassa és fontolja meg az ötleteket.


Nekem amúgy ez a vágyam, vannak már ilyen cégek itthon is, úgy érzem, teszek is érte.

Apropó, megyek egy kicsit angolozgatni így lefekvés előtt.

2018. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!