Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rendes állás logisztikával?

Rendes állás logisztikával?

Figyelt kérdés

Érettségi után, mivel nem lett vmi fényes letettem a logisztikai és szállitmányozási ügyintéző szakmát hogy irodán tudjak dolgozni. A 2 év után jöttem rá, hogy nem fogok felsőfokú végzettség nélkül nagyon jól keresni igy letettem mellé egy targoncás jogsit is és most teszem az angolból a középfokú nyelvvizsgát.

Szerintetek a szakmával + targis jogsi + angol középfokú tudással Pesten vagy nyugatabbra lehet találni olyan állást ami 200+ netto?

Jelenleg oktató pozicióban vagyok egy raktárban. Főleg azok válaszár várom aki ilyen területen dolgozik.



2018. nov. 20. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem jelenleg érettségivel, angol nyelvvizsgával, meg egy rendszergazdai okj-van logisztikai állásom nettó 250-290 közötti fizuval Pest megyében. Szóval van ilyen munkahely. Nálunk viszont jelenleg nincs felvétel
2018. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszod! :)

Csak hogy mire számitsak de ezek szerint vannak lehetőségek :)

2018. nov. 21. 06:39
 3/4 anonim válasza:
Munka annyi van most, mint a nyűg... csak az nem tud most elhelyezkedni, aki nem is akar.
2018. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1es vagyok ismét. Ezt hozzátenném, hogy a mi munkahelyünkön a targoncás jogsi erre a pozícióra nagyon üdvözölt dolog, szóval az igencsak hasznos. Én márciusban megyek majd ilyen tanfolyamra, és az cég állja a költségeit majd. Viszont az én állásom kb harmada irodai, a kétharmada kinti minka, ha esik, ha fúj, kint kell lennem, a targoncásokat kell irányítanom, nem 100% irodai. Ja és nem úgy vettek fel ide egyébként, hogy ismerős által kerültem be, hanem rendesen állásinterview alapján. Ilyen pozíciókba, ha látják rajtad, hogy értelmes vagy, jó a kommunikációs készséged(Ami sok targoncással, és művezetőkkel való jó kapcsolattartáshoz muszáj is [haverkodni, hülyéskedni, poénkodni kell, hogy bírjanak]), akkor szinte tuti felvesznek.
2018. nov. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!