Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki tényleg 8...

Van olyan, aki tényleg 8 órát, heti 40-et van a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Nem kell ledolgozni a 0,5-1 óra ebédidőt?
2018. nov. 21. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen nálam napi 7,5 órát fizetnek, fel óra ebedidővel 8orat dolgozom naponta.
2018. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hm. de jó ezt olvasni. Álláskereső voltam. Az elsődleges szempontom a munkaidő lett volna. Hát én sehol sem találtam olyat ami "csak" 8 óra. Érettségivel próbálkoztam. Nem vettek fel, napi 10 óra lett volna + néha hétvége. Próbáltam fizikait is: egy nap menni 6-22-ig, másnap szabad, természetesen hétvégén is.És még sorolhatnám. Portára végül felvettek. Le sem merem írni, mennyit leszek! De hát valahol dolgozni kell!
2018. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont, mint az első válaszolónál.

Én az irodában eszek, nem megyek menzára, de simán kiszaladok boltba kajáért, amikor megéhezek.

Sőt, abból sincs gond, ha néha fél órával hamarabb el kell mennem, mint ahogy lejár a munkaidőm.

2018. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nálunk az is gond, ha az előírt ebédidőhöz meghatározott tartomány előtt mész ki kajáért, akkor is, ha 10 perc alatt, mint egy dohányzás.

Vagy konkrétan abból is gond volt, hogy 1 (!) perccel munkaidő vége előtt sétáltak páran a folyosón hazafelé.


Azt várom, mikor fogják stopperral nézni a 30 perc ebédszünetet.

2018. nov. 22. 09:36
 15/15 anonim ***** válasza:

9-es

Nem-e? Elmondjam, hogy van? :D

6:00-14:30

13:30-22:00

21:30-6:00

Voilá! Csináltam. Az átfedések meg külön jók tesznek a műszakátadásnak.

Viszont dolgoztam olyan helyen is (egy elég nagy budapesti cég), ahol nem kellett ledolgozni a szünetet. Nem tudom biztosra, úgy van-e még, de nem hinném, hogy megváltoztatták volna. Egyébként pár éve még egész jó hely volt. (Nem tudom, változott-e.)

2018. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!