Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy bírjak ki 8 órát a...

Hogy bírjak ki 8 órát a munkahelyen? Tudok valamit csinálni amitől hamarabb eltelik?

Figyelt kérdés
Diákmunkán vagyok de nagyon szar helyre kerültem. 4 hétre vettek csak fel szerencsére de minden nap olyan szenvedés hogy úgy vagyok vele nem bírok bejönni holnap. Az idő nagyon lassan telik és ez a legnagyobb baj. Állva dolgozok és most meg is fáztam fáj a torkom és minden csontom. Tudok valamit csinálni hogy elrepüljön az idő? Már csak 3 hét valahogy túl kell élnem. Zenét hallgathatok de azt is meguntam meg így megfázva a fülem meg fejem is fáj már tőle. Arra gondoltam töltök le horrorsztorikat és azt hallgatom. Tudtok hasonlót? (Amúgy telefonért dolgozok hogy életemben először legyen egy jobb. Soha nem kaptam csak örököltem meg a legújabb ballagóspénzből van 2 éve van meg de már nagyon szar mert elég kevés pénzből van. Szóval ez tartja bennem a lelket de már lassan kételkedem hogy megéri e.) 17/L
2017. júl. 3. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha csak a munkára figyelsz az általában segít. És ne úgy fogd fel hogy uuu melo meg dolgozni kell, meg hogy még x idő van hátra. Hanem hog mát eltelt ennyi meg annyi, meg hogy mit fogsz otthon csinálni meg hogy tudnád jobban csinálni ügyesebben amit kell.

Milyen telefont szeretnél amugy?

2017. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ha keresnél egy másik diákmunkát?Nekem például csak szombatonként kell menni,így azért elviselhető a dolog. :)

Tölts le valamilyen hangoskönyvet.

Egyébként szólj,hogy beteg vagy és ilyen állapotban inkább nem mennél be.

2017. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
11 eve dolgozom cica es meg mindig rohadtul lassan telik az ido!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pedig elhiheted,sok mindennel probalkoztam! Bird ki!
2017. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szalagmunkánál nem igazán tudsz mit csinálni. Ha nem bírod, akkor mondj fel és keress olyat ami jobb ennél. Valami olyat, aminél mindig van mit csinálni, de nem monoton és még érdekel is amit dolgozol. Ha találsz ilyet, akkor pik-pak eltelik a 8 óra.
2017. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron a trónok harcát hallgattam hangoskönyvben munka közben.
2017. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
ha útálod, akkor persze, hogy szar. én meg legszivesebben még vasárnap is dolgoznék, mert imádom a munkámat.
2017. júl. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
próbáltál már dolgozni is a munka közben? :D nekem szokott segíteni. esetleg kollegával beszélni közben?
2017. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a telefonert nem is eri meg legalabb megtapasztaltad h milyenen, es hidd el motivalni fog arra h vidd valamire az eletben nehogy ilyen helyen vegezd felnott korodban. Amugy nem sok mindent tudsz csinalni. Szoritsd ossze a fogad, pihend ki magad mindennap es bird ki valahogy.
2017. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi lenne ha 12-15 óráznál? :D Nekem volt már benne részem.
2017. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!