Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljes alakos képet miért...

Teljes alakos képet miért szoktak kérni és milyen helyekre való jelentkezésnél kérik?

Figyelt kérdés

Nem felháborodásból kérdezem, csak hallottam, hogy volt, hogy valahol cv mellé konkrétan ezt kétek (légiutas kísérői állásra való jelentkezéskor, esetleges interjú előtt). Arra lettem kíváncsi, hogy

1. mit néznek meg pontosan egy ilyen képen? Lehet a kép alapján alkalmatlanná válni a munkára? Ha igen, miért?

2. hova szoktak még teljes alakos képet kérni?



2018. nov. 22. 19:51
 1/2 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem ilyen hostess meg színházi munkához kérték. Oda szoktak akol fontos a bizalomgerjesztő, igényes külső. Azt nézik szerintem rajta hogy kb. mennyire vagy ápolt.
2018. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert gondolom egy 130 kilós légiutas kísérő érdekesen mászkálna a repülőn? Én még csak irodai állásokra jelentkeztem és soha nem kértek.
2018. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!