Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rákérdezzek? Ti mit tennétek?

Rákérdezzek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hétfőn volt egy munkanapom próbálni, egy új helyen. Aztán másnap szólt a 'főnök', hogy nagyon jó volt a munkám, meg van elégedve. Rákérdeztem hogy akkor ezek szerint kaphatok még napokat (részmunkaidős)? Ő mondta hogy igen, a héten rakják össze a beosztást november decemberre. Na, ehhez képest azóta nem írt. Tudom, még tart a hét, de azért kicsit furcsának találtam, meg kezdek megijedni hogy vajon mégse? De tényleg nem tudom hogy rákérdezzek e, hogy akkor mi van, mert lehet hogy még tényleg csak a beosztást csinálják. Arra is gondoltam hogy ha nem ír, akkor majd holnap kérdezem meg, mert már akkor letelik a hét. tényleg nem tudom mi lenne jó, vagy mi lenne gáz.. nem akarok így rámászni vagy ilyenek, az biztos nem túl imponáló. ti mit tennétek?
2018. nov. 25. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezel, látják, tényleg érdekel az egész - kiábrándító az lenne, ha pl csütörtökön odamentél volna, amikor még tartott a hét. Holnap vagy kedden rájuk írsz, de ha félsz, hogy számonkérésnek veszik, írhatod, hogy a megadott mailcímed
2018. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem mindig fogadja a leveleket és itt egy másikmailcím (bár nem tudom, így küldik e ki a beosztást :D) - egy a lényeg, ha múlt hétre ígérték a beosztás összeállítását és kiküldését, akkor már rákérdezhetsz.
2018. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából nem bírtam tovább és rákérdeztem, gyorsan vissza is írt a pasas azt mondta ha meglesz szól :)
2018. nov. 25. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy jó vége lett. :)
2018. nov. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!