Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lop az egyik kollégám, mit...

Lop az egyik kollégám, mit lehet kezdeni ha feljelentem, de nincs bizonyítékom?

Figyelt kérdés
Ugy mukodik a rendszer hogy: szervizesek vagyunk sajat magunk dontjuk el hogy milyen alkatreszt cserelunk ki, majd a kicserélt alkatrészt leadva kapunk egy ujjat a raktárból.. ezeket az alkatreszeket a kolléga ráírja a munkalapra hogy kicserélte (De nem cseréli ki, hanem csak azért csinálja hogy feltudjon venni egy ujjat a raktárból) miután felveszi az új alkatrészt eladja egy másik cégnek féláron.. ha pl feljelentem és nem tudom bizonyítani engem vesznek elő? Mert sajnos nem lehet, nagyon kitervelt akció és régóta megy màr. Ha pl nem tudom bebizonyítani és rendőrségi ügy lesz fizetnem kell nyomozói dijjat? Bocsi a hülye kérdèsekert, de kezdő vagyok a témában

2018. nov. 27. 04:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ismeretlen tettes ellen szoktak ilyenkor feljelentést tenni, persze elmondod hogy kiről van szó, de nem őt gyanúsítod.


Nincs főnököd?


Valakit kár ér, nyilván az ügyfelet, meg végső soron a céget, mert előbb utóbb egyre több lesz a panasz.

Tehát főnöknek kell lépnie, tulajnak.

2018. nov. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vágom. Hogyhogy nem cseréli ki, csak felvesz egy újat? A raktárban le kellene adnia a rosszat, nem? A raktáros is benne van? Mert akkor egy raktár-rovancsolás megoldaná a gondot.
2018. nov. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nèmet a cég csak van egy leányvállalata Magyarországon.. az itteni főnök tud róla csak muja szólni és sajnos ez a kolléga a legjobb szakmailag mindenki őt keresi ha nem tud valamit és ezért sem merik elküldeni, de azért lett elegünk belőle mert emberileg egy féreg, kétszínű...

Amiket visszahoz alkatrészt nagyreszet otthonról hozza mivel régebben is ezzel foglalkozott és sokmindent összegyűjtött. Vagy bekamuzza hogy annyira rozsdás vagy piszkos volt az alkatrész hogy kidobta. Nagy manipulátor és senki nem mer ellene lépni.

2018. nov. 27. 06:48
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Bocs de nem foglalkoznék vele, kit érdekel?


Én simán hagynám csinálja ha neki ez kell.


1. tényleg kell bizonyíték, most ezzel foglalkozni az külön macera.


Majd úgyis megszívja idővel.

2018. nov. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"ha pl feljelentem és nem tudom bizonyítani engem vesznek elő? " - rágalmazásért igen. Erről itt tudsz bővebben olvasni [link]
2018. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Téged károsít meg? Nem. Szard le.
2018. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!