Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha ki akarnak...

Mit tegyek, ha ki akarnak túrni a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Montanában összebeszéltek ellemem a kollégáim és gyomorideggel járok dolgozni. Minden szavamat és cselekvésemet kiforgatják. Korábban is voltak pletyák, de nem ilyen támadás marakodás jelleggel, és most irányomba. Főnökeimmel nincs probléma, de ettől eltekintve nagyon elromlott a közérzetem odabent. Ha esetleg váltok, akkor úgy érzem még inkább ők nyernek. Nő vagyok.
2018. nov. 28. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
szembe kell velük szállnod. nyilván azért téged pécéztek ki mert te vagy a leggyengébbnek tűnő meghunyászkodó. ha az elejétől fogva mikor valaki kiforgatja a szavaid meg ilyenek, szemtől szembe leordítod a fejét, akkor mindenki jóba lenne veled?
2018. nov. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs, a végére nem akartam a kérdőjelet. szóval harcolnod kell. tudod, akit egyszer leszrnak és eltűri azt onnantól az emberek elkezdik vécének használni.
2018. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Ha esetleg váltok, akkor úgy érzem még inkább ők nyernek." Igaz, hogy akkor jobb körülmények közé kerülnél, de nehogy mááááááá ök nyerjenek?
2018. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor engem kikezdtek a kollégáim és gyomorideggel jártam dolgozni, akkor felmondtam. A legnagyobb sz.rban hagytam ott a kollégákat. Jól esett a tudat, hogy miattam szívnak. Az összes szabadságot törölni kellett a felmondásom miatt.
2018. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Úgy kell hozzájuk állni, hogy undorítóak és téged nem érdekelnek, kimaradsz a hülyeségekből. Magadra és a valóban lényeges dolgokra kell koncentrálni, ők pedig vergődjenek a szarban, amit maguk köré teremtenek.

Ezt kell megtanulnod.

(Gondolom ők is nők, én is az vagyok, de hányok a legtöbbtől...)

2018. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lépnek le mint a huzat, azt csá csumi gyerekek.


Amúgy ha elkezdődött ez a folyamat akkor előbb utóbb menned kell, ennek így sok értelme nincsen, másik szivatása.


Beadnám a felmondásom, azt lesz velük ami lesz az életben.


Azt lehet hogy mondjuk 1-2 hónap múlva kirúgnak, majd 1-2 hónappal utána meg csődbe is megy az egész klub.


Nekem volt is egy hely, 2013-ban dolgoztam ott, nem igazán értette senki a másik embert, nekem mennem kellett, most nézem csődbe is ment a cég, ennyit róluk.

2018. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondj fel. De előbb keress új munkahelyet.
2018. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A feletteseid felé kell jelezni, hogy bebiztosítsd magad, ha úgy érzed, a támadások a főnökök szemében bármikor, bármiért rossz színben tüntethetnek fel. Alapjáraton ha rendesen dolgozol és ezt látják, nincs gond, de jó, ha tudják, hogy Téged ilyen támadások érnek. Főleg az állásod biztonsága miatt érdemes, nem azért, hgy a főnök mindenkit egdorgáljon, hogy bántani mertek Téged.


Ezt lehet velük négyszemközt, nem kell mindenki előtt.


Ha csak arról van szó, hogy a kollégák fújnak Rád és a pletykákkal nincs veszélyben a tudásod meg a rólad alkotott véleménye a főnökök szemében, akkor nem igazán tudnak mit tenni a főnökök, max, ha van ott lehetőséged, kérhetsz áthelyezést. Ha nincs, akkor a felmondást javaslom.

2018. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!