Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyemen nem akarnak...

A munkahelyemen nem akarnak normálisan kifizetni. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az októberi hónapomat nem jól számolták el, kevesebb lett a bruttó bérem 25 ezer forinttal, ami kihatott a nettó fizetésemre. Ezt jeleztem a főnökömnek és azt mondta hogy szól a könyvelőnek, s újra számolják az októberi hónapomat. Ennek már két hete, és még mindig semmi. Minden nap megkérdezem tőle, hogy mi a helyzet, hogy mikor kapom meg a pénzemet, de csak tereli a szót a témáról. Olyan érzésem van, hogy nem akarnak kifizetni. Már előre félek a decemberi fizetéstől, hogy vajon mit számoltak el már megint. Ráadásul van egy kollégám, akinek az októberi hónapra többet számoltak, pedig kevesebbet dolgozott mint én. Tudom hogy így van, mert a pozíciómból adódóan én írom a jelenléti ívet, innentől meg gyerekjáték kiszámolni valakinek a bérét. Kezdek belefáradni. Az én gyomrom nem bírja az ilyen mocskos dolgokat! Mi tévő legyek? Hogy bírhatnám rá őket, hogy fizessenek ki normálisan?

2014. nov. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
bejelentve dolgozol?
2014. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2014. nov. 30. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hogy jönnek ide a legyek?!
2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el akkor a munkaügyi bíróságra! Ne hagyd hogy azt tegyenek veled, amit akarnak! Ott tudnak segíteni.
2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egyszer rosszul számoltál el a túlórákat, kevesebbet kapott. A különbözetet a következő havi fizetésével kapta. Általában havonta egyszer szokott a cégeknél bérszámfejtés és kifizetés lenni, tévedés esetén sem jellemző, hogy soron kívül adnának pénzt.
2014. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többször előfordult már, hogy rosszul fizettek ki, s egy héten belül korrigálták a problémát. : /
2014. nov. 30. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha direkt csinálják, remélem megdöglenek.
2014. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!