Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hallottatok már olyat vagy...

Ti hallottatok már olyat vagy láttatok olyat hogy egy munkavállalót a biztonsági őr kísért ki egy munkahelyről?

Figyelt kérdés
Én egyszer hallottam egy ilyen sztorit, a kérdésem az lenne ez milyen esetekben szokott előfordulni? Mondjuk azt is hallottam az illetőt ilyenkor már nem engedik vissza a munkahelyre. Vélemények?
2018. nov. 29. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Lopás esetén, vagy ha erőszakos, részeg, fenyegetőzik vagy annyira részeg/drogos, hogy veszélyt jelent magára is.

2018. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a városunkban volt ilyen egy nagyobb cégnél, a hírekben láttam, amikor történt. Sikkasztás gyanúja miatt. És valóban nem engedik vissza, hogy ne legyen lehetősége eltüntetni bizonyítékokat.
2018. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy bankban dolgozom ahol tavaly létszámleépítés volt. Este behívták a kollégát és közölték vel hogy felmondanak neki a bizti őr jelenlétében pakoljon össze és mehet haza 4 havi végkielégítéssel. Én ekkor láttam hogy az őr kikísérte a kollégát.
2018. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát volt olyan céges buli, ami után a kollégát a biztonsági őrrel támogattuk az autóig :D Természetesen jött dolgozni hétfőn.
2018. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudok ilyen cégről. Irodai dolgozóknál előfordul ha kirúgják vagy haraggal mond fel. A lényeg, hogy a jelenlegi anyagokat ne törölje illetve lopja el. Összepakolja a cuccát kikísérik belépőkártya odaad és utána oda többet külsős cégtől se mehet be és még nem is bank szektor vagy ilyen hiper szuper titkos cég csak egy multi.
2018. nov. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Pl. Irodai munkánál ne tudjon beletörölni a számítógépen lévő anyagba, sokszor ez az oka a kíséretnek.
2018. nov. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régi munkahelyemen (hivatalban) a portáról az őrök küldték haza a kolléganőt, mert olyan részeg volt, nem sokkal később kirúgták.
2018. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!