Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem lenne gáz lenne érdeklődni...

Nem lenne gáz lenne érdeklődni, hogy lezárták-e már a kiválasztást?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, kb egy hónappal ezelőtt. 3 körös felvételi volt, 3x hívtak be interjúra, mert mindig sikerült tovább jutnom. A legutóbbi 1 héttel ezelőtt volt, itt már mondta is az interjúztató, hogy nem lesz több kör, ha lezárult a folyamat, mindenkit értesítenek.

Azóta már eltelt egy hét. Folyamatosan a telefonomat és az e-mail fiókomat lesem, hogy jön-e már végre valami visszajelzés.

Szerintetek, ha mondjuk hétfőig sem kapok választ, nem lenne ciki, ha felhívnám a céget és érdeklődnék? Vagy írjak inkább e-mailt nekik? Nagyon izgulok, borzasztóan szeretném ezt az állást. Egyre türelmetlenebb vagyok. Ha nem jutottam be, legalább azt is tudjam meg, mert minden jobb, mint ez a bizonytalanság, és idegőrlő várakozás.

Nektek mi a véleményetek? Ti érdeklődtetek már, hogy felvettek-e valahova?



2018. nov. 29. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem, és nem is tenném. Majd ők keresnek, ezt meg is mondták neked.
2018. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szemét munkáltatók szórakoznak az emberek idegeivel, ma én is voltam egy interjún egy gyárban, ami kb arról szólt, hogy az interjúztató szabályosan lebeszélt engem az állásról. Nevetségesek és szánalmasak némely munkáltatók!
2018. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze h mindenkinek azt mondják h "majd értesítjük". Csak éppen a valóságban a legtöbbször ez elmarad, majd rájössz magadtól, hogy nem vettek fel. Sajnos többször jártam már így.

És most sem tudom, hogy éppen azért nem jeleztek még, mert nem fejeződött be a kiválasztás (nem tudom, 3 kör után vajon mennyi jelentkező maradhatott), vagy már rég eldőlt, csak ők is "elfelejtettek" szólni.

A nemleges válasz is jobb, mint a semmi, legalább akkor az ember nem reménykedik tovább.

2018. nov. 29. 18:00
 4/6 A kérdező kommentje:
De viszont ha mégsem dőlt még el az eredmény, akkor nem szeretném ezzel rontani az esélyemet, hogy "zaklatom" őket... szóval fogalmam sincs, mit tegyek.
2018. nov. 29. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges, harmadik kör, itt már fogsz visszajelzést kapni mindenképpen.


Gondolj bele, van 4-5 ember esetleg. 3 dolgozik, de voltál az első a körben, messze nem biztos, hogy elég mindenki meghallgatására és a döntésre még 4 nap

2018. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem tenném. Engem a héten hívtak vissza 2. körre 1,5 hónap után, mert költözött az iroda/szabadságon volt a vezető.

Az előző helyemen szintén 2 hónapig tartott, mire visszajeleztek, hogy felvettek.

A legjobb, ha arra számítasz, hogy nem vettek fel, max. kellemesen csalódsz.

2018. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!