Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet ebben az országban...

Hogy lehet ebben az országban munkát találni? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés
Miért nem vettek fel még gyárakba se ahova elmentem?? Miért van az hogy kitöröl a munkaügyi központ mert nem megyek közmunkára?? igy már tanfolyamra se mehetek. nem leszek 48 ezerert közmunkás. Probálkozok normális munkahelyeken közmunkához képest normális és nem vesznek fel. mi van ebben az országban?? annyira dühös vagyok már hogy szétverek valamit. Szeretnék berúgni de nem tudok. Barátnöm is elhagyott. Hugomnak mondtam adjon pénzt de nem ad pedig teli van. mért ömlik rám ez a sok szar??????? F

2018. nov. 30. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
igen
2018. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Próbálkozz alapítványi iskoláknál. Oda biztos felvesznek :)
2018. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Nálam is ez a helyzet mi a problem? :D :D


2016-ban megszűnt a melóhelyem, 1 évig kerestem állást, 2017-ben felvettek egy céghez, jóformán takarítani.


Most 2018 októberben az is becsődölt.


Jelenleg küldözgetem a CV-ket mint a hülyegyerek, semmi válasz, majd lesz valahogy.


Sok sikert neked is, sajnos ez az ország ilyen, lépek majd le én is innen.

2018. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Lehetséges, de csak akkor ha te vagy az egyetlen jelentkező. Minden egyéb esetben a sógor, koma, szomszéd lesz a befutó.
2018. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja bocs 3-as vagyok, ezt el is felejtettem.


1. hiába küldöd el a Cv-t ha már megvan kit vesznek fel, valakinek a rokonát, havert, stb, ennnyi.


Ha szerencséd van takarítani felvesznek valahova, vagy max szerelőnek vagy nem tudom, recepciós, ilyenek.

2018. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Mondjuk lehetett volna tanulni is...
2018. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt bárkit felvesznek elektronikai hulladékot szortírozni, mondjuk nem fizet jól, de valami. Ha nincs valami kiemelkedő priuszod vagy extrém megjelenésed, ilyen aljahelyekre elvileg fel kéne venniük, már ahova még végzettség se kell (vagy csak olyan, ami neked van).


Berúgni, ááá, ahhoz pénz kell, nekem évek óta nincs whiskym se, csak vodkám, évekre beosztok egy üveget... De én totál magam vagyok a hülye, másra nem panaszkodom, amúgyis van mit ennem.

2018. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak az országgal van baj és veled nem, akkor végülis itt a modern kor, az internet, csinálhatsz ezt-azt. Én is szereztem már ott pénzt, csak nem sokat (1000 dollár, sok idő alatt), mert nem feküdtem rá eléggé. Bár én intelligens vagyok (Mensa-tag is voltam), meg diplomás, nem mintha ezek sokat jelentenének, SOKKAL fontosabb, hogy életrevaló legyél s lehetőleg kissé kreatív is.
2018. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Simán lehet. Az én munkahelyemre pl most volt felvétel, nem haverokat vettek fel, meghirdetett állás volt.

Húgod nyilván okkal nem adott pénzt.

2018. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

hát mihez értesz? beszélsz-e nyelveket?

engem bölcsész végzettséggel, nyelvtudásokkal annyi helyre fölvettek pillanatok alatt, hogy válogathattam. de már az angol is elég egy csomó helyre. munkaerőhiány van. mindenhol csak azt látom, hogy eladót, pultost, stb. stb. keresnek.

2018. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!