Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felvennétek egy Csupa 2-es...

Ti felvennétek egy Csupa 2-es érettségivel jelentkezőt?

Figyelt kérdés
az változtatna valamit ha egy érettségihez kötött szakmát közepesre végzett el?
2018. dec. 1. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Tehát hülye is, és a szakmájához sem ért. Természetesen nem.
2018. dec. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Persze. Sőt, még nagyfőnököt is csinálnék belőle.
2018. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja nezegetni a bizonyitvanyod nem erdekli hanyasra erettsegiztel max megnezi eredeti e vagy sem. Szakmai bizonyitvanyt mar jobban el tudom kepzelni hogy megnezi.
2018. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem felvettek már pár helyre úgy, hogy egy 5-ösöm van, többi kettes igazából szerintem meg se nézik a legtöbb helyen.
2018. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy

1) milyen szakma

2) mennyire kell az ember

3) mennyit kérne az illető

4) mennyire tartom rátermettnek


De alapvetően alaposan megforgatnám elméleti, és gyakorlati feladatokkal, hogy meglássam valójában mit tud (persze ha van erre lehetőség)

2018. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2018. dec. 2. 09:35
 8/12 A kérdező kommentje:
az érettségitől eltekintve szakmából a 3-mas rossznak számít?
2018. dec. 2. 09:36
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudj, de a szakmád az, amit jó esetben évtizedekig akarsz csinálni, ez az, ami érdekel... Ha ebből hármas vagy az azt jelenti, hogy nem érdekel semmi. Olyan van, hogy érettségin kikapsz egy nehéz feladatot, akkor kapsz négyest,de emlékeim szerint az érettségi négyeshez 60 százalék is elég... Komolyabb vizsgákon hatvan százalék alatt bukás van. Hármas a szakmádból siralmas teljesítmény. Ezek szerint rossz szakmát választottál.
2018. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a szakma az érdekel a gyakorlat tökéletes az elméletet tudtam volna kisebb nagyobb hibákkal de előadni magam beszélni sosem tudtam.


mind ezek ellenére én azzal nyugtatom magam hogy legalább meg van mind a 2 érettségi és szakma is + még 2 szakma amit elvégeztem jelesre. Bánkódhatnák hogy uhh bár csak másképpen csináltam volna és igen bánt is de a családi körülmények mellett örülök hogy ez így sikerült . Nem voltam elég felnőtt mára már igen na mindegy is köszönöm a válaszokat. Az érettségin megpróbálok majd változtatni a szakmámat pedig önszorgalomból gyakorolni tovább fejleszteni magam benne. Ennyit tudok minden ellenére élnem kell az életet.

2018. dec. 2. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!