Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért lesznek idővel tartózkod...

Miért lesznek idővel tartózkodók velem az emberek?

Figyelt kérdés
Már több munkahelyemen is előfordult olyan, hogy én is nagyon nyitott voltam az ott - akár más osztályon - dolgozó kollégákkal, még az újdonság hevében, viszont idővel ezek a kapcsolatok ellaposodtak és idővel már nem is köszöntek nekem.

2018. dec. 3. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű túl nyitott voltál elsőre, és mindent "kipakoltál" magadról, nem maradt semmi meglepetés, és ráduntak.

Vagy túl közvetlen vagy.

2018. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet túlzott nyitottságnak vették. ami terhes lehet.


Vannak pl olyan ismerőseim munkahelyen sőt munkán kívül is (szomszédok) akiknél le kell hajtanoma fejemet, ha meglátom őket, mert konkrétan rám támadnak a barátkozni vágyásuk kreálta információ-özönnel, nem ötrődve azzal, hogy konkrétan nem érek rá vagy nincs hangulatom.


Plusz az embernek nincs mindig hangulata a másikhoz; lehet ilyen pillanatokban találtad őket meg, ez sokat ront az imidzseden.


Az is számít, hogy ha nem hevesen nyíltál, hanem egészségesen voltál nyitott, mennyire tudtak Veled kommunikálni és inkább hagyják az egészet, mert nem vevők az üres tere-ferékre.


Az is lehet, hogy azt írod, nyitott voltál, de megvoltak a bezárkózós pillanataid, amikor vágytad a magányt és az, illetve a nyitottság élesen váltotta egymást; ergo nem tudták mikor leszek teljesen zárt és mikor leszel "hiperaktív" és inkább így már nem is szívesen közelednek.


Ezeket gondolom példának.


Nekem is volt amúgy kolléganőm, akivel szeptemberben nagyon ban voltunk, cigizni jártunk, beszélgettünk, majd ellaposodott az egész - neki ott vannak a barátai, nekem megaz enyémek és valahogy nem is közeledónk egymáshoz.

2018. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!