Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miért nem szeretik...

Az emberek miért nem szeretik a mesterséges szellőztetést?

Figyelt kérdés
Mivel jobb az olyan irodákban, ahol ilyen nincs, és már 2 embernél is állandó huzavona van az ablaknyitásból, aminak végeredménye az, hogy egészségtelen, elhasznált levegőben ücsörög az ember, asztmával vagy nem tudom, mi kell hozzá, még fullad is kicsit....
2018. nov. 15. 09:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert ezekben a rendszerekben mindenféle megtelepedhet, ha nem tisztítják, fertőtlenítik megfelelően. Meg sokan rosszul vannak tőle. Fáj a fejük, stb.
2018. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Mert az nem szellőztetés.
2018. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Jó, én meg ahol nincs mesterséges szellőztetés, ott a 2. órában már arra tudok koncentrálni, hogy nem jut a tüdőmbe elég levegő, mert "nincs" levegő. Dolgozni se tudok így. Nem nehézlégzés, volt súlyos asztmás ismerősöm, annyira nem durva nálam, mint nála volt, de azért rendesen szó szerint azt érzem, hogy nincs levegő.


Jó, ok, egyértelműen elismerem, hogy nagy valószínűséggel asztma lesz ez, de szerény véleményem szerint annak is egészségtelen, aki nem "fullad" be tőle. Annak a feje fáj gyakrabban, vagy fáradékony, de olvastam, hogy még rossz kedv is lehet az elhasznált levegőtől.


Ez ugye így jó?

2018. nov. 15. 09:56
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Én gyárban dolgozom, itt csak mesterséges levegő van és 1-2 óra után elkezd fájni a fejem. Ha pedig oda ülök, ahol a levegő jön, akkor meg megfájdulnak az izületeim. Utálok minden fajta befújót, legszívesebben kinyitnám az ablakot egy gyors szellőztetésre, még ha -10 fok is van kint, de legalább jönne is be levegő, nem ez a keringetett sz.r
2018. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A legjobb az volt, amikor anno gimiben, aztán a tanfolyamokon _soha_ nem volt nyitva az ablak.
2018. nov. 15. 10:11
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Ebben nem lehet mindenkivel jót tenni. Nekem volt légkondi, de soha nem kapcsoltam be. Egy óra légkondis helyiségben és totál kikészül a fejem, izületek. Pont ezért még vonaton sem utazok. Itthon is ajtó ablak nyit 10 percre és addig sem vagyok bent. Ahol többen dolgoznak, biztos hogy egyiknek nem jó a szellőztetés, másiknak meg szükséges lenne.
2018. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk mindig van természetes, egészséges szellőzés.

A mezőn dolgozok.

2018. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Aki nem szereti a mesterséges szellőztetést, az bírja, ha szellőzetlen helyen ül órákig, napokig?
2018. nov. 15. 11:19
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy gépi vagy nem gépi, mindig lesz valaki akinek éppen úgy nem jó, ahogy éppen van. ilyen vagy te is, meg a szomszédod is
2018. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy létszámú irodában az előző helyen nem lehetett ablak nyitással normálisan kiszellőztetni vagy lehűteni a helyet. Aki nem a légkondi környékén ült, az kapcsolata be, a légkondi közelében ülők pedig le; valakit a zaj zavar, valakit a hideg, az izültek, megfázás, stb. Igazuk volt benne, mert egyszer én is beültem a légkondi közelébe és egy óra múlva értettem miről beszélnek.
2018. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!