Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek egyes emberek?

Miért ilyenek egyes emberek?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nő aki állandóan parancsolgat nekem meg mások előtt leéget. De olyanokat mond, hogy eredj el ezért a papírért meg, hogy igyekezzek mert ő hamar haza szeretne menni meg stb. 1 éve dolgozik itt és nagyon megutáltam őt. A főnöknek nem merek szólni mert nem hinném, hogy hinne nekem. Ez a nő mindenkinek nyalizik a háta mögött meg kibeszéli őket. Undorodon tőle.


24/L


2018. dec. 2. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire nyerő a "fogd vissza magad, ki vagy te itt?", a "milyen jogon parancsolgatsz nekem, vagy utasítgatsz engem" mondatok.

Határvonalat kell húzni valahogy-valamilyen szinten (megértem ha sokan félelemből ezt nem teszik meg), mert ellenkező esetben úgy ugráltathat ahogy akar.

Megértem azt is ha tartasz attól, hogy ha megsérted őméltóságát, akkkor "pletykákat gyárt a hátad mögött".

2018. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
A lényeg az, hogy sosem kedvelted, és nem véletlen fajult idáig a kapcsolatotok. Már kezdetben elítélted, bíráltad őt gondolatban.
2018. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

Én simán rögöhnék azt persze megcsinálnám amit mond.


Ezért kapod a cash-t nem??


Nekem ugyanez volt a melóhelyemen, még hülyét csináltam magamból, a pénzt meg szépen felmarkoltam, had tegye magát a hülyéje, biztos valami barom.


pénz legyen rendbe, a munkahely amúgy is mindenfajta állatfajta gyülekezőhelye, nekem van ebben tapasztalatom.


A lényeg a cash, ki milyen barom az meg kit érdekel.

2018. dec. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: akkor téged bárki bármire utasítgathat, ha kedve úgy tartja,mert neki nincs kedve megmozdulni?
2018. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es:


Miért ne?


A pénzt meg szépen felmarkolom "oszt csá".


Amúgy az benne a vicc, hogy engem kér meg amit ő is meg tud csinálni, azt szépen kirúgják a rákba :D


Eddig mindig így volt haha :D

2018. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond vissza jó hangosan, mindenki előtt, hogy "Jajjjj, eeeelnééézéééééstkééééreek....."
2018. dec. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!