Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ésszerűbb lenne otthagynom a...

Ésszerűbb lenne otthagynom a munkámat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már lassan kikészülok. Írnok vagyok egy kórházban. Úgy bánnak velem, mint az utolsó ronggyal. Az első perctől nem voltam szimpatikus egy hiperaktív típusú nőnek, aki szeret ugrálni és mindenhol ott lenni, kapcsolatot ápolni. Én nem tudom, hogyan lehet egy asszisztensnek akkora befolyása, de az ő szava szent. Na, most ő kikezdett engem. Vitte magával az orvost is, akinek segítenie kellene. Igyekszik engem mindig kellemetlen helyzetbe hozni, pedig igyekszem. Minden egyes apró hibámból elefántot csinál, s, már ahhoz is eljutott negatívumba minden, aki alkalmazott engem.

Ezzel nem tudok mit kezdeni. Ma beszéltem azzal, aki alkalmazott és én vagyok a hibás, igyekezzek jobban, csak nem tudom, mire már. Illetve, közölte velem, hogy janurában kell rólam írni véleményt. Na, előre gondolom, mi fog benne szerepelni.

Most azzal noszogt családtagom, hagyjam ott. Meg is tenném, de nincs munkalehetőség, abban a megyében, ahol lalkom, illetve erre is csak véletlenül bukkantam. Az előtt meg több, mint tíz helyre adtam be jelentkezésem, sehova nem kellettem.

Most mit csináljak? Ha szükséges, részletesebben is írok arról, mit csinálnak. De szeretnék ebből győztesen kikerülni. Kellene a munka.

Köszönök minden segítséget!



2018. dec. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdéssel válaszolok a kérdésre, remélem érted.


A pénz vagy a egészséged a fontosabb?

2018. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindkettő lenne. Mivel egy családtagommal élek, nem fut be annyi pénz, az kevés, hogy tanuljak. Ezért kell a munka. De most mit tegyek? Kezdjek máshol nézni?

Szeretném, mert tényleg olyan munka, amit szeretek, de az, hogy már a családtagom is teljesen kikészült és csak három hete vagyok ott, az nem járja.

Ha baja lenne, nekem lenne bajom. Így is van elég.

Mit tegyek akkor? Nézzek máshol és hátha akad?

Inkább legyen kevesebb, de lennék nyugodtan, annyi kell, hogy tudnám magam rendezni. Csak a kevesebb is, hogy az előtt próbáltam és semmi... így... hova, merre?

2018. dec. 3. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A hibáidról kitől kaptál tájékoztatást?
2018. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így látod Te. És a munkaadód???
2018. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg pont ez a célja, hogy felmondj! Én a helyedben maradnék még a téli időszakban és megpróbálnám lazábban venni ezt a helyet, tudván, hogy később úgyis felmondok!
2018. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

3,4-nek:


A munkaadó a hiperaktív nőt kérdezi ki mindenről. Szóval, ő maga nem is veszi szemügyre a doglokat, engem nem kérdez ki, csak őket. Viszont van valami, amit én nem értek. Asszisztens az eredeti foglalkozás, de én még akkora hatalmat egy asszisztens kezében sem láttam. A többi dolgozó fél tőle, nyalizik. S, amit ő mond, úgy kell velem bánni. Ez valahogy számomra... felfoghatatlan.

Azt látom, hogy az orvossal kimondottan jóban van, na, de ez nem is érdekes, hagyjuk. Mindenki azt csinál, amit akar.

A hangsúly itt azon van, hogy ő adja a parancsot. A munkaadó nem sok mindent tud. Hogy ki által adja, vagy kivel működeik össze, jó kérdés! A múltkor volt egy eset, hogy ő eldöntötte, hogy a másik szakrendelőbe leszünk, s érdekes, ami meglepett engem is, hogy még az orvos sem tudott erről, senki. Akkor honnan vette ezt? Mindenki úgy készült, én is, hogy ott, ahol vagyunk. Másrészt pedig, nem is hallani arról, hogy ki rendelte volna el, hogy ott kellett volna lennünk.

Nem értem, de főként azt nem, miért bánt ennyire. Na, meg, hogy van ekkora hatalma...

Nem érdekelne, ha nem csinálná, amit tesz. Már próbáltam vele szépen megbeszélni és kérdezni, mi a problémája, de neki semmi baja sincs...stb. lerázott, s utána még erősebben "szánkózott" rajtam. Szóval semmire nem menni vele.

2018. dec. 3. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Èn is ebbe a cipőben vagyok....a munkát szeretem...helyben van ...de a kollègák kibírhatatlanok....hiteles vagyok annyira nem tudok ugrálni...a telet ki kell húzni itt de közben nagyon ráállok a melóhely keresèsre
2018. dec. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!