Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliek! Ti nem vagytok...

Munkanélküliek! Ti nem vagytok idegesek a jövötök miatt? Hogy mi lesz veletek?

Figyelt kérdés
Akik olyanok mint en hogy semmire se jok max gyari munkara elmeletben. Igazabol meg meg oda se mivel hamar kifaradnak utalnak emberek kozt lenni es ugyetlenek. Szoval eletkeptelenek. En ilyen vagyok. Aki szinten ilyen az nem ideges?

2018. dec. 5. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Akkor mar miért nem mész el egy boltba eladónak, vagy arufeltoltonek? Vagy próbálsz meg otthonról valamilyen netes munkát végezni? Vagy tanulni valamit? Az hogy utalsz emberek között lenni nem kifogás, mert alig van olyan munka ahol nincs munkatarsad.
2018. dec. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Ideges ember nincs, csak hülye...
2018. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
annyira azért nem vagy ideges hogy elmenjél dolgozni...
2018. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mennék csak nem vettek fel sehova. Gyarakban probalkoztam. Bolti elado semmi penzert nem lennek mert ha hiany van akkor azt az ilyenekre kenik mint en akkor is ha nem en csinaltam. Meg mondom utalom az embereket. Arufeltolto allast is kerestem azt itt a kornyeken nem talaltam, de megnezem megint.
2018. dec. 5. 09:54
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is októberben szűnt meg a melóhelyem.


Amúgy nem érdekel, eszem iszom meg sétálgatok a városban.


Legalább most kipihenem magam.

2018. dec. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Meg lehet szokni..

délben kelek, nem csinálok semmi értelmeset, apám tart el stb:. elmehettem volna gyárba de nem akarok zombi lenni...

2018. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy életképtelen vagy, ne mondd ezt magadra.Eléggé szorongok a munkanélküliség miatt.Főként az viszi le az önbecsülésemet,hogy amit jótékonyságból vagy minimalis pénzért végzek azért a munkáért más fizetést kap meg be van jelentve is.De mit tehetnék ha nem ad senki se lehetőséget?Bennem meg ott a bizonyítási vágy.
2018. dec. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, itt lógok 0-24-be szinte, nem vesznek fel még gyárba sem, közmunkára meg nem megyek mert félek a származásom miatt kiközösítenének, magyar vagyok. Nincs tervem, tengődök aztán majd kihalok kis idő múlva.
2018. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#8:És netre honnan van pénzed?

Szégyen amilyen emberek összegyűlnek itt, és még büszkék is rá hogy eltartatják magukat.

2018. dec. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8: Ez a magyarázat, hogy miért nem vállalsz közmunkát, elég röhejes. Hacsak nem egy Szabolcs megyei faluban laksz.
2018. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!