Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért veszekedett velem a...

Miért veszekedett velem a munkahelyen a csaj?

Figyelt kérdés
20f vagyok. Tehát a rövid sztori. Szakács suliba vagyok és van cukrászat is meg pincér is . És a vicc az hogy sok.lány cukrász kevés fiú pedig szakács. Nos ma összevesztem egy lánnyal vagyis csak mosolyogtam mert felrobbant az idegtől vagy ilyesmi. Neki mentem véletlenül a rekesszel , akkorát nem ütöttem vele. Csak a fura az volt hogy szemezett velem a lány és leordítja a fejem hogy még egy húzás és nem tudja.mit csinál velem. Én nem reagáltam semmit. Végülis csak szemezünk mindig. Ha ránézek olyan mintha a sátánra néznék kb. Aztán a.nap végén láttam persze vannak haverjai na de nekem ott nincs senki még. És hát bunko volt úgy köszönt nekem mint a csicskától. Volt olyan nap amikor meg mondogatott barátnőjének ilyet meg én is hallottam hogy kellenék neki . Néztem mivan xd vannak jó lányok meg tetszenek is de foglaltak stb. Nincs barátnőm egy csomó ideje de most mindegy. A lényeg hogy nézet eltérésem volt vele és ez gond is. Elég kínos és undorító a lány mondjuk mert televan pakolva sminkel alig látni valamit a szeméből rendesen meg a kinézete pont olyan hogy elriasszon bárkit. Ennyi . Bocsi hosszú regény lett de remélem értitek.

2018. dec. 10. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem értek egy szót se. (:

Remélem jobban főzöl, mint írsz! :)

2018. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Cuki vagy na de választ kértem 😅
2018. dec. 10. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a kinézeténél sokkal fontosabb az, hogy rendezzétek a nézeteltérést. Sok sikert hozzá!
2018. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. De valószínű sikertelen lesz mert totál letojom azokat a kis lányokat akik csak bunkózni tudnak.😅😅 már nem eggyel volt dolgom. Szerelmeim meg bénák és buták voltak egyik beteg is volt de én kisujjamat se mozdultam ők rám mozdultak ennyi
2018. dec. 10. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Ennyi. :)
2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Kisegítő iskolában is van szakács képzés? Mik vannak manapság a nagy polkorrektség jegyében.
2018. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Elárulnád mit jelent a polkorrektség? Azt se tudod mit írsz be ember!😅😅. Ez ilyen politikai írás? Mindig van egy két politikusnak tűnő alak ezen az oldalon.
2018. dec. 10. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

A polkorrektségről író válaszoló úgy értette, hogy te aki egyáltalán nem tudsz összefüggően fogalmazni, valószínűleg a kisebbség egyik tagja vagy, vagy legalábbis fogyatékos és mivel gyógypedagógiai intézményekben nem sűrűn szoktak szakács képzést indítani, valószínűleg arról van szó, hogy az egyenlőség jegyében a pozitív megkülönböztetéssel karöltve (itt jön be a politikai korrektség mint ok) már a minimális értelmi képességű személyek is tanulhatnak a fejlettségi szintjüket meghaladó szakmát.


Egyébként mélységesen elítélem mások megalázását, kinevetését, elég lett volna annyit írnia az előttem szólónak, hogy legközelebb próbáld elkülöníteni a történetedben megjelenő személyeket és cselekedeteiket, a történet folyását lineáris futásúvá tenni, kevésbé csapongóvá mind történetvezetés, mind témák tekintetében.


Helyesírást direkt nem említettem, mert lassan diplomával a kezemben is sokszor olyan szörnyű a helyesírásom mint annak a macskának aki végigszaladva a billentyűzeten random gombokat nyom le.

2018. dec. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiérdekel miért veszekedett. Mit foglalkozol vele, hadd sípoljon.. 😃
2018. dec. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Összefoglalom; van egy csaj aki egyszer szemez Veled meg azt mondja másoknak, hogy bejössz neki, műskor meg baxogat Téged.


Tetézve; véletlenül nekimentél, vigyorogtál, bocsánatot se kértél ő pedig leugatta a fejed és nap végéig úgy nézed Rád mint akit meg akar ölni.


A lány amúgy nem tetszik Neked, mert agyon van sminkelve, ráadásul volt Vele ez a "balhéd" is.


***


Akkor nézzük;


"Miért veszekedett velem a munkahelyen a csaj?"


Nem lehet, hogy stresszesebb természetű? Vagy olyan a természete (volt ilyen ismerősöm), aki egyszer nagyon pörög és/vagy nyitott mások felé, máskor pedig magába fordul és/vagy ellenséges másokkal? Így összeállna, hogy miért szemezik Veled meg mondogat másoknak szépet rólad majd üvölti le a fejed apróságokért.


Ha taszít a lány jelleme és kinézete, azzal, hogy mit érezhet irántad nem kell különösebben foglalkoznod - ha csak nem követeli meg tőled, hogy viszonozd az érzéseit (vagyis az aurádba mászik folyamatosan, zaklat, stb).


Amit javasolhatok, hogy ha nem kívánod a társaságát, csak a munkával kapcsolatban kommunikálj vele, amúgy kerüld és, ha kiabál Veled, egy bocsánatkérés után megkérheted finoman, hogy fogja vissza magát.

2018. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!