Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az osztrák emberek is elégedet...

Az osztrák emberek is elégedetlenek a fizetésükkel?

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Biztosan nem. Máskülönben miért menne oda is egy csomó külföldi munkát vállalni?
2018. dec. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Például a bécsi ismerőseimtől nem a fizetésükre hallottam panaszt. Hanem hiányolják a természetes életteret, amit maximálisan meg tudok érteni. Ezért például a bécsi állóvizek partján kialakítottak egy hobbi konyhakertet, ahol bárki kertészkedhet abból a célból hogy arra az időre természetben élő szabad parasztembernek érezhesse magát a betondzsungel szomszédságában.

De Ausztria legszegényebbnek tartott részén, Burgenlandban sem hallottam panaszt a fizetésekre.

2018. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberben bele van kódolva az elégedetlenség :)

Ha megvan az évi nyaralás lazán akkor miért ne lehetne évi 2 esetleg?


1# A külföldi azért megy mert ha haza viszi a pénzt akkor ugye ott sokkal többet ér mint osztrákban.

2018. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3: Én Hollandiában élek, minimálbért keresek. Értelemszerűen az évi két hazalátogatáskor telítve érzem magam. De azért itt is tudom élvezni belőle az életet. Néha persze spórolni kell, de az pár hónap alatt meg is hozza az eredményt. Egyszer még New Yorkba is eljutottam másfél hétre.
2018. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valaki irígy proli pontozhatta le az 1-esemet. Gondolom, mindjárt megkapom a 4-esre is. De leszarom. :D
2018. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!