Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bérigényként megjelölt összegn...

Bérigényként megjelölt összegnél kevesebbet ajánlanak. Vállalnád?

Figyelt kérdés
Jelenleg van munkahelyem, csak elég nagy mostanság a zűrzavar. Voltam egy interjún, már az önéletrajzban is feltüntettem a bérigényem, illetve az imterjún is rákérdeztek, ennek ellenére az értesítésben, ami szerint felvennének, kevesebbet ajánlanak. Csak én gondolom úgy, hogy ez kicsinyesség? Hisz mikor behívtak már tudták mennyi az igényem, az interjún sem mondták, ogy ez sok lenne, arról nem is beszélve hogy csak pár tízezer ft az eltérés.
2018. dec. 15. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

általában ez így megy, mindig többet kell írni, mint amit ajánlanak, viszont te is lehetsz pofátlan ilyen téren


próba idő letelte utáni fizetés emelésre rákérdezhetsz, mert sok helyen ezt így csinálják, próba idő alatt X, utána X + valamennyi

2018. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt maradna X. Ottani ismertségi körből az infom, hogy januárban van fizetésemelés, év közben nem emelnek senkinek. Akit év elején vesznek fel, annak értelemszerűen marad év végéig a fizuja ugyanannyi.
2018. dec. 15. 14:08
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:
Attól függ mennyiből adtak mennyivel kevesebbet. A cégnek kell azzal is számolnia, hogy e miatt hamarosan, vagy később odébb áll az új alkalmazott. Kis fizetésnél pár 10e is többet számít, mint 500 helyett 450.
2018. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akkora fizetésről van szó, ahol pár tízezer sokat számítana, ezért is írtam, hogy számomra ez kicsinyességre utal. Emiatt nem is a különbségen, mint összegen akadtam fenn, hisz nem ezen múlna az, hogy éhen halok-e vagy sem, sokkal inkább önbecsülésbeli a sérelem.
2018. dec. 15. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg abban, hogy visszaírj egy ellenajànlatot?
2018. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már visszaírtam, pusztán érdekelt mások véleménye :)
2018. dec. 16. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!