Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek van elege a hétvégi...

Xyasdd kérdése:

Kinek van elege a hétvégi ledolgozásokból?

Figyelt kérdés
Különösen a mostani ami ugye karácsony napját és szilvesztert kellett kötelezően. Sajnos magamon észreveszem h pl most is akivel csak lehetett összevesztem a családban e miatt mert az ember alapbol e miatt meg a kevés ebböl adódó szabadidő miatt is az. Karácsonyra meg gyakorlatilag egy vad oroszlánt küldenek haza ienkor...

2018. dec. 17. 07:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
Én se szeretek hétvégén dolgozni, de inkább bemegyek egy szombaton, mint szétszabdaljak egy 4 napos hétvégét.
2018. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
29%
Pontozzad le a valóságot, tudom, hogy fáj, de a lehetőség ott van. És lehet, neked minden szombaton dolgoznod kellett, egy átlag ember képes megoldani, hogy éljen a munkatörvénykönyvben foglalt jogaival. És ha téged csak a kifogás érdekel, hogy miért nem ismered és nem érdekel a megoldás a saját problémádra, az ismét rólad mond bizonyítványt.
2018. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
39%
Attól a cégvezetőtől, aki ezt nem tudja egyedül megoldani és nem kér segítségetsem ehhez, na attól mentsen meg az ég!
2018. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12, 13; kinek írod?
2018. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

velünk alapból kivetetik ezeket az hétvégi munkanapokat, pedig sokszor lenne munka, hiába szombatra tették át. De mivel céges szinten döntötték ezt el, nekünk is követnünk kell az utasítást.

Szóval, igen, elegem van belőle.

2018. dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!