Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor mi van ha egy céghez...

Akkor mi van ha egy céghez pályázok egy projektre, ami még nincs is, és nem vesznek fel? Többit alább.

Figyelt kérdés

Elmondom miről lenne szó. Jelenleg is állást keresek, és eszembe jutott egy régebbi történet. Jelentkeztem egy állásra, ami egy projekt lett volna.


Na és a lényeg hogy a cég nem is létezett, a projekt később indult volna, jóformán az sem létezett még, esetleg később "létezett volna", vagyis elkezdték volna ezt felépíteni.


Na és a lényeg hogy beszéltem egy emberrel, jól megbeszéltük a dolgokat, de a lényeg hogy később értesítettek hogy nem tudnak velem dolgozni, sajnos nem engem választottak.


Megmondom őszintén visszatekintve ez egy kicsit "szürreális", valakinek lenne véleménye ezzel kapcsolatban?


2018. dec. 19. 19:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!