Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Raalltunk a teso projektre....

Raalltunk a teso projektre. Mit csinaljunk jobban, mint az elsonel, hogy hamar osszejojjon?

Figyelt kérdés
Meg gyed alatt, azaz 11 honapon belul. Az elsonel nem figyeltunk semmire, ugy voltunk vele, hogy majd jon amikor akar. Hallottam ezekrol az ovu tesztekrol. Hol lehet ilyeneket venni, hogy kell hasznalni? Egyszer hasznalatosak, mint a terhessegi tesztek?
2018. jún. 2. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne görcsöljetek rá, ahogy az elsőre se. Persze, ha van egy időpont, amíg teherbe kell esned, úgy nehezebb lesz. De akkor is vegyétek lazán.
2018. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Az elsônél én sem segítettem rá semmivel, 6 hónap alatt jött össze. A tesónál elkezdtem ovu tesztelni, 2. hónapban sikerült. Szerintem annyiból érdemes kipróbálni, hogy tudd, mikor ovulálsz, én pl. hamarabb, mint naptár szerint kellene.


Patikában tudsz venni, olyanok mint a terhességi tesztek, csak más hormont mérnek a vizeletben.

2018. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kistesónál abbahagytam a fogamzásgátlót, vártunk egy ciklust, aztán nekiálltunk élesben. Hát, mivel eltolódott a ciklus a foggátló utóhatásaként, úgy lemaradtunk a peteérésről, ahogy csak lehet (utólag visszaszámolva egyértelmű volt). Következőleg már vettem én is ovutesztet, így már össze is jött a kistesó. Szóval ha sietsz, tényleg érdemes.
2018. jún. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Es arban mennyi? Minden nap kell tesztelni?
2018. jún. 2. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Amiket én használtam, làttam, márkától függôen 5-10 db van egy csomagban és olyan 4-7000 Ft körül vannak.

De itt szoktak netrôl rendelni, az állítólag olcsóbb, de én nem ismerem.

2018. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A tájékoztatóban van egy táblázat, amiben a ciklusod hossza alapján meg tudod nézni, h kb. hányadik nap érdemes elkezdeni a tesztelést. Onnantól minden nap, kb azonos idôben kell tesztelni, amíg pozi nem lesz. De minden le van írva
2018. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Off, de ti amúgy csak gyerekcsinálás céljából szexeltek? Szerintem egy jól működő házassághoz hozzátartozik a minimum 2-3 naponkénti együttlét, akkor meg fölösleges tesztelgetni.
2018. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

"Off, de ti amúgy csak gyerekcsinálás céljából szexeltek? Szerintem egy jól működő házassághoz hozzátartozik a minimum 2-3 naponkénti együttlét, akkor meg fölösleges tesztelgetni."


Haha! Neked van 1-2-3 éves gyereked? Nagyon jó gyerkőc lehet!


Én most akarok ovu tesztet venni. Mi már a 3. próbálkozós hónapban j

2018. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi elküldtem...

Járunk. De még semmi. Az első gyerkőc is lassan jött össze. Így én is vedzek tesztet, mert sajna a 3 évesem és a munka mellett mi nem szoktunk 2-3 naponta összenújni. És ez a gyakorlatban nem is volt túl hatékony már az első gyerkőcnél sem

2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Semmit nem kell csinálni. Az első 7 év után jött össze, a második meg 4 hónap után. Az elsőt akartam pár évig aztán nem foglalkoztam vele csak egy másik helyre költöztünk...

A másodikkal meg egyáltalán nem foglalkoztam, csak nem védekeztünk. Úgy látszik "szerencsés" helyre költöztünk. :)

2018. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!