Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahely vagy közösségi oldalak?

Munkahely vagy közösségi oldalak?

Figyelt kérdés

X munkahely, álom meló, álom fizetés és juttatások.

DE! Tilos minden közösségi oldal és okostelefon! Tilos a társkereső és egyéb randi oldalak, tilos a privát e-mail és a privát okos eszközök.


És érdekes, hogy 100-ból 100-an ölnének a helyért, de mikor ezeket meghallják, akkor jó, ha 1 marad a felvételi további részére.


Ilyen könnyű egy friss diplomásnak melót találni?



2018. dec. 19. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, csak ilyen helyen senki se akar dolgozni, ahol azt is meg akarják szabni, hogy mikor sz***rhat.
2018. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fizetés miatt álom meló?
2018. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan munkahely nem kéne, ami korlátozza a privát életem.
2018. dec. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam hogy nem lehet bulizós, illetlen képeket kirakni de olyat nem hogy tilos közösségi oldalakat használni. Ez nekem se tetszene mert sok emberrel kommunikálok így. A email is fontos ügyintézés, rendelés miatt (jó ezt még ki lehet játszani mert mégis honnan tudnák meg hogy mi az emailed ha nem mondod el). Az hogy valaki használja ezeket az oldalakat nem azt jelenti hogy egész nap bejegyzéseket, képeket oszt meg (persze van ilyen de a legtöbb ember nem ilyen) mint ahogy a hozzád hasonló emberek gondolják hanem kommunikáció, tájékozódás céljából használják. Nem dolgoznék olyan cégnél ahol korlátozni akarnak ilyen szinten.
2018. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balázska ma nagyon termeli a kamukérdéseket.
2018. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mármint munka közben tilos, vagy teljesen.

Ha melóban, és valóan annyira jól fizet, akkor oké.

Ha este otthon se csetelhetek a haverjaimmal, akkor köszi, keresek egy másikat, ahol lehet életem is.

És igen, manapság elég könnyű melót találni. :)

2018. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!