Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavarna hogyha a...

Titeket zavarna hogyha a főnökötök mindenkitől kapna borokat (üzleti partnerek), ti meg senkitől sem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellé kapok tisztességes fizetést és pihenőt, akkor nem.
2018. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lenne a fura, ha kapnék... Viszont az összes naptárt, cuki képeslapot átpasszolta nekem a főni. :D
2018. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rossz összehasonlìtás. Az üzleti partnerekhez érdekek fűződnek, nem olyan ez, mintha szimplán egy munkatársad gondol rád kedvességből.
2018. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, miért zavarna? A főnököm egyébként mindig megosztja a csapatunkkal az ilyesmi ajándékokat, a csokikat, borokat közösen szoktuk elfogyasztani, de ha nem osztaná meg, akkor se zavarna.
2018. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekelne, én csak azt várom el, amiben a szerződésben megállapodtunk, és én is azt nyújtom, ami ott le van írva.
2018. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, miért zavarna?
2018. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fizetést kapjak azt kész.
2018. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Dehogy zavar :D az üzleti partner az egy érdekdolog, persze hogy adnak egymásnak ezt-azt. Így illik. Nálunk a főnök hetente kap mindenféle piát, de van hogy dísztárgyakat és édességet is. A piákat szépen begyűjti egy szekrénybe és ha valami program van, azt isszuk. Ha valami különleges pia, akkor megvárja amíg mindenki befut és körbeitatja mindenkivel. Az édesség eleve közösbe megy, kiteszi az asztalra aztán lehet enni. A dísztárgyakat is sokszor elpasszolja vagy ha ilyen tányér vagy bögre akkor a közösbe teszi.
2018. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi ketten vagyunk csak a főnökömmel és a partnerek nekem is hoztak ajándékot. Bonbont, ajándékkosarat kaptunk.
2018. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!