Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha a főnökötök...

Mit tennétek ha a főnökötök munkaidőben füvezne?

Figyelt kérdés

2018. máj. 29. 18:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Ha pozitív kihatással lenne a munkájára nem érdekelne, bár ezt nem nagyon tudom elképzelni.
2018. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Az elég érdekes volna azért.


Bár a mai világban sok mindenen már nem lepődöm meg.


Volt pár érdekes történet nekem munkahelyeken, szal bármi jöhet, fel vagyok készülve :D

2018. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
lszrnám magasból.
2018. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Miert te mit szolnal?
2018. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Hálát adnék hogy ilyen főnököm van és mennék vele füvezni :)
2018. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, bár "csak" csoportvezetőm volt. Nem tettem semmit, de rohadtul bosszantott, hogy nekem wc-zni sem volt időm kimenni, ő meg kijárogatott a patakpartra füvezgetni, majd vérben forgó szemekkel, lábát asztalra feltéve sztondult az irodában. Minden áldott nap.
2018. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
28%

Én egy iskolában vagyok tanár és az én főnököm az iskolaigazgató az nem füvezik, helyette minden nap keményen piál és talajrészegre issza magát benn a suliban.

Sokadik alkalommal bűzlő piaszaggal ordibál vonaglik esik kel a diákok tanárok előtt.

Volt hogy egy egész osztály előtt elvágódott olyan részeg volt és amikor a kölkök visítva röhögték üvöltötte teli torokból hogy mindenkit kirúgok! Annál jobban röhögtek.

Volt hogy osztálykiránduláson bevágódott az árokba és mentőt kellett hívni.

Volt hogy olyan részeg volt hogy haza se tudott menni úgy támogatták ki.

Iskolaigazgató. A példakép. Csak kinek...

2018. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
És 25 éve igazgató nem állami suliban mert a fenntartó egy hasonló részeg tróger vén szar elnökkel kizárólagos jogkörrel kinevezi újabb és újabb 5 évre.
2018. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Metionin ***** válasza:

Előző: majd egyszer feladja a mája és megkrepál...


Kérdésre, őszintén szólva akár füvezhetne is a főnököm, nekem nem tűnne fel. Heti 2-3 alkalommal látom a folyosón vagy bedugja a fejét hogy minden ok? Oké!- és már ott sincs. Mondjuk le is xarnám amíg a munkáját rendesen végzi. Piát osztogatni néha szokott az irodában ha kap valakitől ajándékba :D

2018. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
7-8: Te a munkaügyis kamutroll vagy. Annyira röhejesek ezek a piásfőnökös kitalált sztorijaid. Legalább a más kérdését ne szemeteld már tele!
2018. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!