Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanátok?

Milyen munkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok,férfi.

Jelenleg nincs munkám.Milyen irányba indulkak el mit tanácsoltok. Érettségim van. Pesti vagyok.



2018. dec. 28. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát igy nulla végzettséggel bármilyen raktárat becélozhatsz és eladoi munkakört na meg portás vagyon őr.

Így ne számits br.135.000feletti összegekre de arra sem hog bejelentve leszel

2018. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző azért ne túlozz már. Én vidéken raktárba megkerestem bruttó 240-250-eket bejelentve.
2018. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Aldi biatorbágyi központja, bruttó 300e, bejelentve.

Oda mindig keresnek embert.

2018. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

nem a végzettség számít hanem az ember.


Nézz körül a neten, és pályázgass.

2018. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tanulj targoncásnak, azokat is mindig keresik, viszonylag jól is kapnak. Vagy szalag mellett lehetsz biodroid minimálbérért. Mivel érettségije bárkinek van már, így az irodai munkákra általában egy bármilyen szakos diploma a beugró. Érettségivel max ilyen telefonos értékesítő lehetsz, de ha nem hozod az üzleteket, akkor kiraknak.

2 szakma ingyen tanulható, estin tudod csinálni, mellette vmit dolgozni.

2018. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem számít a végzetség.

Munkát találsz ahol még szállást is biztosítanak illetve a fizetés is 180.000ft-250.000ft-ig kereshetsz.


Egy barátom Pesten dolgozik és 230.000ft/hónap fizetése van és nincs éretségie. Bejelentve illetve bónusz fizetész és havi 1x fizetett hazaút.

2018. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aldi jutott nekem is eszembe

Robot munka biztos de mi nem az

Probáld meg

2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem tudom a jogosítvánnyal hogy állsz,de a BKV már B kategóriából kinevel buszvezetőnek, ha nem akarsz raktárban vagy más ilyesmi helyen dolgozni.
2019. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!