Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megváltozott munkaképességű...

Megváltozott munkaképességű vagyok. Ha teljes értékű munkát akarok és nem mondom el hogy leszázalékolt vagyok kiderül e? például üzem orvosin.

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ki fog derülni.
2018. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik, nem fog kiderülni. Viszont nyilatkoznod kell az egészségi állapotodról, amit nyilvánvalóan hamisan tudsz csak megtenni. Ebből lehetnek problémák.
2018. dec. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A helyedben vagy először nem mondanám el, csak amikor a próbaidő már a végéhez közeledik és már volt alkalmam bizonyítani, hogy így is tökéletesen alkalmas vagyok a munkára.

Vagy pedig előre utána néznék, hogy milyen kedvezményeket kaphat az a munkaadó, aki egy ilyen megváltozott munkaképességű embert alkalmaz és ezt hoznám elő amikor állásinterjú vagy munkaügyi felvétel van, hogy bár én tökéletesen tudok dolgozni ugyanúgy, mint mások, ellenben van egy olyan papírom, hogy megváltozott munkaképességű vagyok, ezért a cég ezt és ezt a kedvezményt kapná meg ha engem alkalmaz. Olvasd el ezt pl.

[link]

2018. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Manapság már elképzelhető, hogy látszik a rendszerben.

A munkáltató egyébként kedvezményt kap, ha megváltozott munkaképességűt foglalkoztat.

2018. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamis adatok megadása csalás és bünteti a törvény.
2020. febr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!