Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Campleaders! Milyen szintű...

Campleaders! Milyen szintű angol nyelvtudás szükséges (az interjúhoz és a munkához)?

Figyelt kérdés
Van nyelvvizsgám és amúgy anglisztika szakos vagyok (minden angolul van, jól sikerülnek a tárgyaim is), szóval azért valamennyire tudok angolul. Viszont úgy érzem, hogy nem az igazi a nyelvtudásom, mert nem tudom elég spontán módon, természetesen használni a nyelvet, illetve a kiejtésemen is van mit csiszolni. Úgyhogy arra gondoltam, hogy jó lenne valamilyen úton-módon kijutni külföldre (lehetőleg angol területre), ahol végre tényelgesen tudnám gyakorolni a nyelvet, mert eddig erre nem igazán volt lehetőségem. Viszont ezen kívül nem nagyon találtam más lehetőséget és nem tudom, hogy ez a program mennyire lenne alkalmas erre a célra, tehát nyelvtanulásra.
2019. jan. 1. 01:31
 1/6 anonim válasza:
100%

Hát ezen ne aggódj, mert ennek a programnak pont az egyik fő lényege az angol gyakorlása, így egyáltalán nem követlemény az interjún, hogy profin tudj angolul.


Szóval ha anglisztikára jársz, akkor szerintem tuti, hogy jobban tudsz angolul, mint a jelentkezők nagy része.


Ha érdekel valami a campleadersszel kapcsolatban, nyugodtan írj nekem, voltam pár éve, nagyon tetszett és szívesen mesélek róla :)

2019. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt meselj legyszi, engem is erdekel :)
2019. jan. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz probléma, voltam anglisztikásokkal utazni tábor után, nagyon jó volt. Végre nem csak én tudtam angolul. :D Ne becsüld alá magad, pár hét és már folyékonyan fogod beszélni és szebben fogsz hangzani, mint a nem anglisztikások.
2019. jan. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a táborban sem azt nézik, hanem a munkamorálodat. Volt nálunk egy cseh karbantartó srác, sokszor alig lehetett megérteni amit mondott, de mindenki nagyon kedvelte, mert mosolygós volt és keményen dolgozott. Az, hogy mennyire fogod használni, függ majd attól, hogy hány magyar kollégád lesz és mennyire vagy közvetlen és barátkozós személyiség.
2019. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2019. jan. 2. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Angol nyelven tanulsz akkor szerintem a "valamennyire tudok angolul"-nál jobban beszélhetsz. :)
2019. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!