Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan bolt, ahova...

Volt már olyan bolt, ahova rendszeresen be kell térned, de van egy fura eladó ott?

Figyelt kérdés

A fura az finom megfogalmazás, a leányzó az első pillanattól kezdve mintha rosszul lenne a látványomtól, vissza még sosem köszönt, próbálok mindig pontosan odaadni pénzt, mert ha van visszajáró, azt direkt nem a kezembe adja, hanem ledobja az asztalra.

Eleinte meglepődtem rajta, de most már egyre jobban zavar.

Ez egy benzinkút, nagyon olcsó, nekem meg fontos az ár sajnos.

Cserélődnek az eladók, mindenki más teljesen normális, kedves, de ez az egy lány...nem tudom mi baja lehet.

Azt nem tudom mással milyen, lehet, nem csak velem.

Kb az egész napomat elrontja, ha ő van ott. :(



2019. jan. 7. 03:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem figyeltem meg. Nem vagyok pasi, hogy kiakadjak, ha egy csini punci nem mosolyog rám. Meg nekem is szokott rossz napom lenni, csak annyira egoista mindenki, hogy nem fogja fel, hogy mások, idegenek hangulata nem róla szól.
2019. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon utàl dolgozni és mindenkivel ilyen, vagy ez is olyan làny aki a neki tetszö férfiakkal kedves aki meg nem tetszik neki azzal bunkó. Ez utóbbi csak akkor lehetséges ha férfi vagy. Vagy még ha nö vagy és szép az is lehet probléma ilyeneknél.
2019. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

72%, a lelki bajait akkor ne vigye munkába, ha még egy ilyen dög egyszerű melót is balf.z elvégezni, mint egy eladói munka. Akkor menjen el oda dolgozni, ahol nincsenek emberek.

Az egoista meg egy ilyen életre alkalmatlan mufurc csaj, aki azt hiszi, majd körbetáncolja a kis sértődött lelkét mindenki, pláne a vevők, akiket ki kellene szolgálnia.

Az ilyet úgy kéne kihajítani az ilyen munkahelyről, hogy nyekken kettőt.

Gondolom te is hasonlóan "értékes" eladó lehetsz...

Sajnálom a munkáltatód, meg az üzleted, ahol ténykedsz.

2019. jan. 7. 14:42
 14/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagyok eladó.

De ha az lennék, biztos kirúgtak volna, miután anyukám halálát nem tudtam csak úgy otthon hagyni. Hiába próbáltam koncentrálni, többször elsírtam magam. Sajnálom, akinek folyamat vigyorognia kell, lélekölő lehet.


Téged is csak azért zavar, mert valószínűleg csinosnak tartod. Ha egy gonosz pasi vagy öregasszony lenne, csak elkönyvelnéd, hogy egy phasz, nem vergődnél ennyit, nem tenné tönkre a napod.

2019. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
59%
És ha meghal az anyukája akkor az a megoldás rá, hogy bunkózik? Nem az a lényeg, hogy vigyorogjon, de azért köszönni még tudnia kéne, nem? én se szívesen megyek oda, ahol olyan bunkók, hogy nem köszönnek, csak néznek maguk elé flegmán. Voltam eladó én is, mégse voltam tapló senkivel.
2019. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
29%

Nem megoldás, de az ilyen soha nem rólunk szól. Az megoldás, hogy utána egész nap ezen rágódik, és ettől teszi függővé a hangulatát?


Sokat olvasok itt bunkó eladókról, én még nem találkoztam ilyennel. Velem minden eladó kedves. Hogy miért, azt nem tudom. Nem várom el a kedvességet senkitől, de minden eladóra mosolygok és kedvesen szólok hozzájuk. Nem azért, hogy kedvesek legyenek velem, egyszerűen nekem jó érzés kedvesnek lenni. Még azzal is, aki paraszt.


Benne lehet az is, hogy nőként nem vagyok creepy, nem bámulom a "leányzókat", nem fogok nála nyomulni. Nőként meg nem hiszem magam többnek, mert ő "csak" egy eladó.


Nagyon érdekes, hogy sokan előbb hiszik azt, hogy a külsejük miatt undorodnak tőlük, nem a viselkedésük miatt.

2019. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen szituk. Ne foglalkozz vele, ne stresszeld előre magad vele, hanem légy természetes.
2019. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Metionin ***** válasza:

Ahol régebben laktam, az eladó csaj a férfiakkal, gyerekekkel, idősekkel mindig tök cuki volt, a fiatal nőkkel meg bunkó. Szerintem önértékelési problémái voltak.

Meg volt egy hely, ilyen kisbolt ahonnan anyám hordta a házi tejet gimis koromban és amikor más beosztása lett, nekem kellett járni a tejért. Az eladó (asszem a tulaj egyik fia) állandóan cuppogtatott, nem akarta azonnal ideadni az üveget hanem kérdezősködött, mindig kikísért az ajtóig és bámult utánam. Komolyan egy idő után féltem odamenni, aztán hálisten anyám lemondta a tejet.

2019. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem is értem ezt ... komolyan.. itt senki nem mer megszólalni?

Hogy pl: valami probléma van? Vagy nincs kedve dolgozni? Nem vagyok szimpatikus? Köszönni nem tanították meg?

Az anyja erre nevelte? Nehéz gyerekkora volt? Személyes sértésnek veszi ha ki kell szolgálni? Mert akkor haza kell menni és nézni kell otthon a sorozatokat...

Ennyi... kommunikáció. Nehogy már egy flegma pi.csa hordja fent az orrát és ezzel szúrja el más napját...

2019. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#14, #16 nem igazán értem a problémád, tehát ha csinos egy eladó lány, akkor megteheti, hogy paraszt, értem.

De mivel én csak egy "phasz" vagyok, így nekem kuss van.

Azt hiszem írtam a kérdésemben, hogy normálisan, kedvesen szóltam hozzá..

Vagy most az a problémád, hogy pasasként zavar, hogy egy lány bunkó volt velem?

Mivel cserélődnek az eladók a benzinkutakon, minden más eladó teljesen normális, szerencsére ezt az egyet ritkán látom.

De ha ott van, mintha az összes lelki problémáját rám akarná zúdítani, csak mert...

Vannak ilyen kis frusztrált nők, akik a létező összes pasason revansot vesznek, mert nem jön be nekik a nárcisztikus lényük.

De megnyugtatlak, vannak bunkó férfi eladók is, és pont ugyanúgy zavar, meg ugyanúgy nem megyek oda vissza vásárolni.

Jónéhány cég elég kemény tréningeket ad az alkalmazottainak, mivel tudják, mennyit számít egy jó eladó.

Ergo nem hinném, hogy bennem van a probléma, ha zavar, hogy egy eladó bunkó.

2019. jan. 8. 05:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!